Kontakt
  • Pekná cesta , Rača , Bratislava
Popis atrakcie

Dračí Kros je horský beh, ktorý preverí skúsených bežcov a nebojácnych drakobíjcov! Priravená je kráľovská 15 kilometrová trať a kratšia 5 kilometrová trať pre rekreačných bežcov. nezabudli sme ani na malých dráčikov - pre deti sú pripravené krátke trate, maľovanie na tvár, tvorivé dielničky a aj mini súťaže!

Príďte s užiť októbrovú nedeľu od 8:00 do 14:00 do Areálu pod Horárňou Krasňany v Rači, zabehnúť svoju trasu a odniesť si kopu zážitkov. Akcia je určená pre všetkých nadšencov behu a aj pre rodiny s deťmi.

Na všetkých účastníkov čaká grilovačka, pitný režim a nejaký ten dračí suvenír. A viete čo? možno príde aj ozajstný drak!

ubytovanie Bratislava - Rača
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.19984, 17.12904)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí 20.10. - Atrios Dračí Kros

1.2 km
Kúpalisko Krasňany
Kúpanie

Kúpalisko sa nachádza v príjemnom prostredí mestskej časti Bratislava - Rača a jej miestnej časti Krasňany. Otvorené je len počas letnej sezóny.

Ponúka dva bazény -- 33m...

Bratislava - Rača
2.0 km
Kúpalisko Rača
Kúpanie

Letné kúpalisko Rača sa nachádza na okraji bratislavskej mestskej časti Rača, v príjemnom prostredí Knižkovej doliny, obklopené krásou vinohradov.

Svojich návštevníkov o...

Bratislava - Rača
2.2 km
Relaxačné centrum Barónka
Kúpanie

V atraktívnej a tichej lokalite Bratislava - Rača sa nachádza hotel Barónka. Pre svojich hostí ako i verejnosť ponúka komplexný balík služieb, ktorá zahŕňa aj služby rela...

Bratislava - Rača
2.3 km
Malá Baňa - 361 m n. m.
Turistika

Ak hľadáte príjemné oddychové miesto v lone prírody a nechcete prekonávať výškové metre, ani vystupovať na vrchol pol dňa, vrch Malá Baňa je na to ako stvorený. Nachádza ...

Bratislava - Rača
2.7 km
Paniq Room
Iné atrakcie

Prvá room escape hra na Slovensku preverí Vaše logické myslenie a tímového ducha! Dokážete sa prelúskať hlavolamami a dostať sa z tajomnej miestnosti v časovom limite?

D...

Bratislava - Nové Mesto
3.1 km
Kaverna Kamzík 6
Múzeá a história

Delostreleckých bunkrov z čias prvej či druhej svetovej vojny je na našom území niekoľko, no len málo z nich je prístupných verejnosti. Jeden taký zrekonštruovaný je ukry...

Bratislava - Nové Mesto
3.2 km
Kamzík - 439 m n. m.
Turistika

Zalesnený vrch Kamzík je obľúbeným vychádzkovým a oddychovým miestom obyvateľov mesta Bratislava, ktorí za týmto krásnym kúskom prírody mieria najmä počas víkendov.

Vďak...

Bratislava - Nové Mesto
3.2 km
Železná Studienka
Iné atrakcie

Železná studnička je jednou z lokalít bratislavského lesoparku a obľúbeným oddychovým a športovým strediskom. Jej názov je odvodený od prameňa železitej vody, ktorý tu vy...

Bratislava - Nové Mesto