Kontakt
  • Partizánov 749, Likavka
Popis atrakcie

Menší novovzniknutý ranč rodinného typu nachádzajúci sa v príjemnom a tichom prostredí obce Likavka. Oddýchnuť si a zrelaxovať sem môžu prísť veľkí i malí, na všetkých tu totiž čaká množstvo aktivít a atrakcií.

Pre všetkých návštevníkov ponúkajú kontakt so zvieratkami, vozenie a jazdenie na koni, pre začiatočníkov aj pokročilejších.

Ak sem raz zavítate, celý deň budete mať stále čo robiť a čas Vám utečie ako voda. Na ranči máte možnosť nazrieť do života koní, získať informácie o ich zvyklostiach a naučiť sa starostlivosti o kone.

Pokročilí jazdci si vyskúšajú jazdu koni so sprievodom, z konského sedla spoznávať krásy vidieka a precítiť tak súhru človeka, zvieraťa a prírody na vlastnej koži.

Počas leta je pravidelne organizovaný aj denný a pobytový tábor pre deti, kde na nich čaká krásny a plnohodnotný program spojený s koníkmi a rôznymi športovými aktivitami.

Jazdenie si je potrebné vopred telefonicky rezervovať.

ubytovanie Likavka
Mapa
Turistická mapa (GPS 49.0928, 19.31167)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí B&B Ranč

1.3 km
Escape room Demon IQ
Iné atrakcie

Poznáte ten pocit, keď pozeráte film, v ktorom hlavný hrdina súperí s rôznymi nástrahami a hlavne samotným časom? Sami pre seba si vravíte: "Ja by som to urobil takto!". ...

Ružomberok
1.4 km
Hrad Likava
Zrúcaniny

Kedysi mocný kráľovský strážny hrad, z ktorého dnes ostali dobre zachovalé ruiny, stojí vysoko na hradnom brale nad obcou Likavka.

Hrad bol pomerne skromným sídlom - kl...

Likavka
1.8 km
Krytá plaváreň Ružomberok
Kúpanie

Krytá plaváreň v Ružomberku sa nachádza v areáli Združenej strednej školy a môže sa pýšiť modernou rekonštrukciou, ktorá zatraktívnila využívanie plavárne verejnosťou.

Z...

Ružomberok
1.8 km
Skalná päsť
Turistika

Nevšedný skalnatý výtvor na úpätí vrchu Mních, len neďaleko Liskovskej jaskyne, vzbudzuje pozornosť turistov už z diaľky. Je ním Skalná päsť a veruže nie náhodou dostal t...

Lisková
1.8 km
Čebrať
Turistika

Nech ste v Ružomberku na akomkoľvek mieste, vždy ho zbadáte. Vysoký, mohutný a lákajúci na túry. Taký je vrch Čebrať, ktorý je súčasťou Šípskej Fatry.

Vrchol, ktorý je z...

Ružomberok
3.0 km
Prírodná rezervácia Mohylky
Iné atrakcie

Maličká obec Lisková ležiaca v západnej časti Liptovskej kotliny na nive Váhu oplýva nesmiernym prírodným bohatstvom. Lokalita je zaujímavá z hľadiska zvýšenej koncentrác...

Lisková
3.7 km
Tarzania Hrabovo
Adrenalínové atrakcie

Liezť v korunách stromov, vidieť okolitý svet z výšky a vychutnávať si čerstvý horský vzduch. Toto všetko a ešte oveľa viac Vám ponúka lanový park Tarzania v Hrabove.

Ta...

Ružomberok - Hrabovo
3.7 km
Vodná nádrž Hrabovo
Kúpanie

Leto je ako stvorené na nezabudnuteľné zážitky. Príďte sa zabaviť a zasmiať do nádherného prostredia Hrabovskej doliny.

Jedna z najobľúbenejších rekreačných dolín na Lip...

Ružomberok - Hrabovo