Kontakt
Popis atrakcie

Navštívte detský raj na Liptove a objavte rozprávkové kráľovstvo pre malých aj veľkých. Najväčšie detské ihrisko, ktoré je súčasťou Villa Betula Resortu, sa nachádza v krásnej prírode Západných Tatier. Na tichej a bezpečnej lúke pod lesom nájdete zábavné, športové a adrenalínové atrakcie, ktoré zabavia všetky vekové kategórie. Okrem toho v areáli sa nachádza priestranná interiérová detská hala s trampolínami, guľôčkovým bazénom, preliezkami a ďalšími hracími zábavkami.

Náš tím šikovných animátoriek pravidelne pripravuje tematické akcie, pohybové aktivity, kreatívne workshopy, zábavné súťaže. Rodičia sa môžu zapojiť do rôznych aktivít alebo sledovať svoje ratolesti z kaviarne či blízkej reštauračnej terasy a vychutnávať si nekončiacu pohodu pri kávičke, čokoláde či obľúbenom jedle.

Detská zábavná hala a atrakcie v každom počasí na ploche viac ako 500m2 poskytujú dostatočný priestor na detské hry a zábavu. Detská zábavná hala je otvorená denne v čase od 10:00 do 20:00 hodiny.

Tešíme sa na Vašu náštevu :)

Mapa
Turistická mapa (GPS 49.13613, 19.51275)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Babyland

2.7 km
Prosiecka dolina
Turistika

Prosiecka dolina patrí pod národnú prírodnú rezerváciu Prosiecka a Kvačianska dolina. Patrí medzi turistami najvyhľadávanejšie doliny na Slovensku.

Vchádza sa do nej z d...

Prosiek
3.1 km
Vyhliadková plavba Liptovská Mara
Iné atrakcie

Využite služby požičovne a centra vodných športov Mariny Liptov a urobte si z obyčajného dňa na suchu výnimočný deň na vode. Príďte si užiť obľúbenú vyhliadkovú plavbu s ...

Bobrovník
3.6 km
Čerenová skala
Turistika

Čerenová skala sa nachádza v Chočských vrchoch nad Liptovskou Annou. Nie je to veľmi výrazný kopec ale na jeho vrchole sa však nachádza skalná plošinka, z ktorej sa Vám n...

Liptovská Anna
3.8 km
Vyhliadkové plavby loďou Mara
Iné atrakcie

Dňa 8.6.2013 začala svoju prevádzku na Liptovskej Mare loď Mara, ktorá Vás prevezie po jej zákutiach. Nástupne miesto je na plážovom kúpalisku v Liptovskom Trnovci.

Plav...

Liptovský Trnovec
3.9 km
Plavba loďou po Liptovskej Mare
Iné atrakcie

Spestrením pobytu turistov v okolí Liptovskej Mary môže byť aj vyhliadková plavba loďou Mária. Plavením sa po pokojnej hladine, spoznáte Liptovskú Maru z úplne inej persp...

Galovany
3.9 km
MaraFUN
Adrenalínové atrakcie

MaraFUN to sú vodné atrakcie na najväčšej slovenskej priehrade. Novootvorené športovo-zábavné centrum sa nachádza priamo na pláži Liptovskej Mary.

Rekreantom ponúka úžasn...

Liptovský Trnovec
3.9 km
Loď Mária - Vyhliadkové plavby
Iné atrakcie

Loď Mária k nám priplávala z ďalekého Ruska. Pôvodne mala kapacitu až 90 miest ale múdri ľudia dostali skvelý nápad -- znížiť je kapacitu a dopriať výletníkom komfortnejš...

Liptovský Trnovec
4.0 km
Vyhliadková plavba na Liptovskej Mare
Iné atrakcie

Voda, hlboká, silná a podmanivá, ktorá vás bude objímať všade navôkol a vy sa budete plaviť v ústrety jej krás.

Zažite dobrodružstvo plavbou na skutočnej, veľkej lodi v m...

Liptovský Trnovec