Kontakt
  • Nitrianska 2, Branč
Popis atrakcie

Kúsok od ruchu mesta Nitra sa nachádza dedinka Branč, kde čas plynie akosi pomalšie a príroda tu harmonicky nažíva s majestátnymi a krásnymi koňmi pod záštitou Jazdeckého klubu El Zorro.

Jazdecký klub El Zorro ponúka výučbu jazdy na koni v podobe individuálnych hodín alebo kurzu. Pre najmenšie deti ponúkajú vozenie na Shetlandských poníkoch.

Kurzy jazdenia zahŕňajú teoretickú aj praktickú časť. Jazdecké kurzy pre pokročilých záujemcov pozostávajú z parkúrového jazdenia a drezúry.

Začiatočníci a menej skúsení jazdci sa učia pod dohľadom trénerky a tí skúsenejší môžu ísť aj na vychádzku popri našom ranči do neďalekého lesíka smerom na Levice.

Záujemcov, ktorí vlastnia kone pripravia na preteky a poskytnú im aj ustajnenie. Ranč je otvorený počas leta aj zimy každý deň okrem pondelka, kedy je oddychový deň.

Jazdenie na koni si je potrebné vopred telefonicky rezervovať.

ubytovanie okres Nitra
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.20292, 18.14779)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Jazdecký klub El Zorro

5.8 km
Ranč u Rapsu
Kone, jazdectvo

Oddych od každodenného stresu, uponáhľaného spôsobu života nájdete vo vidieckom prostredí Svätoplukova. Nachádza sa tu rozľahlý ranč.

Ranč u Rapsu poskytuje výcvik jazdy...

Svätoplukovo
7.4 km
Thermalpark Nitrava
Kúpanie

Termalpark Nitrava v obci Poľný Kesov využíva termálne vrty s teplotou 50.5°C a 30.5°C. K dispozícii majú návštevníci modernú Bazénovú halu so Zážitkovým bazénom s chrlič...

Poľný Kesov
8.6 km
Ranč Nové Sedlo
Kone, jazdectvo

V tichej lokalite pri rozprezstierajúcej sa hladine rybníka, v blízkosti obce Cabaj-Čápor sa nachádza Ranč Nové Sedlo. Priestory sú projektované tak, aby slúžili pre oddy...

Cabaj - Čápor
9.6 km
Vajkovská Studnička
Iné atrakcie

Neďaleko Lúčnice nad Žitavou vyviera v miernom svahu prameň zvaný Studnička. Podľa ústnych podaní v 19. storočí na tomto mieste pri oraní role zapadli do rozmočenej pôdy ...

Lúčnica nad Žitavou
12.6 km
Tona Beach
Kúpanie

Tona Beach je rekreačný areál nachádzajúci sa na okraji mesta Šurany. Vyznačuje sa vodnou plochou (prírodným jazerom), ktorá je obklopená pieskovou a štrkovou plážou.

Vo...

Šurany
12.9 km
Virtuálna realita
Iné atrakcie

U nás môžete zažiť dobrodružstvo, adrenalín, strach, vzrušnie, relax a v nesposlednom rade dobrú zábavu.

Ponúkame Vám množstvo virtuálnych zážitkov a hier (vesmír, náučn...

Nitra
12.9 km
Krytá plaváreň Mestský kúpeľ
Kúpanie

Mestský kúpeľ je celoročne otvorená plaváreň, ktorá má výbornú polohu. Je situovaná v centre Nitry, iba neďaleko Ponitrianskeho múzea.

Nitrančanom a iným návštevníkom po...

Nitra
13.1 km
Synagóga - Mestské múzeum
Múzeá a história

Ortodoxná synagóga v Šuranoch patrí medzi skvosty synagogálnej architektúry na Slovensku. Šurianska židovská komunita ju postavila v roku 1916. V priebehu 90. rokov 20. s...

Šurany