Popis atrakcie

Mestská krytá plaváreň v Púchove je medzi miestnymi veľmi obľúbená. Okrem letných mesiacov, kedy je plaváreň zatvorená, takmer vždy praská vo švíkoch, nakoľko je k dispozícii nielen pre verejnosť, ale aj pre plavecké výcviky a výkonnostný šport.

V bazénovej hale sa nachádza 25 metrový plavecký bazén s kapacitou 250 osôb. Voda v ňom je ohrievaná energiou zo slnečných kolektorov. Plavecký bazén lemuje divácka tribúna.

Plaváreň ponúka možnosť aj ranného plávania pravidelne od utorka do štvrtka. Krytú plaváreň si je možné tiež prenajať na preteky, súkromné a firemné akcie či školské akcie.

Plaváreň očarí aj ponukou doplnkových relaxačných, kozmetických a stravovacích služieb.

Sauna s kapacitou 20 ľudí poteší tých, ktorí potrebujú po náročnom dni zrelaxovať, oddýchnuť si či len tak spríjemniť si deň. K saune prislúchajú aj ochladzovacie bazény a relaxačná miestnosť s ležadlami.

Dámy určite ocenia kaderníctvo a ak zatúžite po masáži, zamierte do masérskeho salóna. Dopriať si môžete aj chutný koláčik a dobrú kávičku, pretože sa tu nachádza cukráreň.

K doplnkovým službám patrí aj rehabilitácia a liečebná výchova a v neposlednom rade aj predaj plaveckých potrieb.

ubytovanie Púchov
Mapa
Turistická mapa (GPS 49.11776, 18.32176)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Krytá plaváreň Púchov

0.1 km
Kúpalisko Púchov
Kúpanie

Počas letných mesiacov Vás mesto Púchov privíta nielen svojou kultúrnou krásou, ale aj letným kúpaliskom, kam sa môžete prísť schladiť a do sýtosti si zaplávať. Letné kúp...

Púchov
1.1 km
Púchovská skala
Turistika

Púchovskú skalu pozná snáď každý, či už ako vynikajúce miesto na turistiku, historickú zaujímavosť alebo z povesti Janka Matúšku. Každopádne Púchovská skala má bohatú a s...

Púchov
5.6 km
Náučný chodník a rozhľadňa Púchovskej doliny
Rozhľadne

Pozývame Vás na turistickú prechádzku po náučnom chodníku „Tri skaly" pri obci Dohňany - je vhodný pre peších turistov, ale i cyklistov či bežkárov. Náučný chodník vedie ...

Dohňany
6.2 km
Kúpalisko Lednické Rovne
Kúpanie

Kúpalisko sa nachádza v strede obce Lednické Rovne, len neďaleko krásneho kaštieľa s pútavou expozíciou venovanou slovenským dejinám sklárskej výroby.

Počas letných dní ...

Lednické Rovne
6.2 km
Slovenské sklárske múzeum
Múzeá a história

Obec Lendické Rovne je preslávená sklárskou výrobou. Miestni obyvatelia sú na sklársku výrobu patrične hrdí a túto pracnú a namáhavú výrobu, z ktorej vzniknú prekrásne sk...

Lednické Rovne
6.5 km
Hipoterapia OZ MOMO
Kone, jazdectvo

Občianske združenie Momo sa nachádza v príjemnom lesnatom prostredí obce Beluša. Hlavnou náplňou práce občianskeho združenia je hipoterapia - je vhodná pre dospelých aj d...

Beluša
7.5 km
Farma Grunt
Kone, jazdectvo

V rodinnom duchu vedená Farma Grunt sa nachádza v obci Zbora, izolovaná majestátnou prírodou a rozsiahlymi pláňami od ruchu a hluku mesta.

Na farme sa venujú hlavne chov...

Zbora
7.9 km
Krytá plaváreň Považská Bystrica
Kúpanie

Moderná krytá plaváreň v Považskej Bystrici sa nachádza v športovom areáli MŠK, v tesnej blízkosti futbalového a zimného štadióna.

V bazénovej hale si nadšenci plávania ...

Považská Bystrica