Kontakt
  • Kráľová 46, Zvolen
Popis atrakcie

Lunterov Ranč je situovaný v rekreačnej oblasti 10 km od Zvolena. Je obklopený pohorím Javorie. Príroda v okolí Kráľovej - mestkej časti Zvolena - je ideálna pre jazdu na koni.

Ranč ponúka tréningové jazdenie pre verejnosť, ale aj športové westernové jazdenie. Jazdenie na koni je potrebné rezervovať si vopred telefonicky.

Deti sa môžu povoziť na koníkoch v jazdiarni alebo v lese, prezrieť si a nakŕmiť dobytok alebo sa vyšantiť na detskom pieskovisku a ihrisku.

Na svoje si tu prírodu aj bezprostrední nadšenci športu. Aj vďaka plážovému ihrisku, stolnému tenisu, streľbe zo vzduchovky, gymnastike či lukostreľbe tu zažijete množstvo aktívne strávených chvíľ a odnesiete nezabudnuteľné zážitky.

Ak máte v srdci lásku k vareniu, pracovníci ranča Vám ochotne zapožičajú gril alebo guľášový kotlík. Ak si radšej opekáte, môžete si vybrať dve vonkajšie a jedno ohnisko pod strechou.

V prípade záujmu sa môžete priamo na ranči ubytovať. Ak máte radšej súkromie, tak potom ubytovanie v apartmáne v rodinnom dome je pre Vás ako stvorené.

Počas letných prázdnin ranč organizuje aj denné tábory - od pondelka do soboty, pre všetky deti vo veku od 7 rokov.

ubytovanie Zvolen
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.5094, 19.17924)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Lunterov ranč

4.9 km
Športový areál Orlík
Iné atrakcie

Areál Orlík sa nachádza neďaleko centra mesta Zvolen v príjemnom prostredí vodnej nádrže Zvolen-Môťova a úpätí kopca Zálužná. Ak túžite po dni plnom športových aktivít, u...

Zvolen
5.6 km
Hrad Dobrá Niva
Zrúcaniny

Rázovitá obec, Dobrá Niva, nachádzajúca sa na strednom Slovensku blízko mesta Zvolen sa môže popýšiť aj svojím vlastným hradom.

Dobronivský hrad pochádza z druhej polovi...

Podzámčok
6.0 km
Panónsky háj Gavurky
Turistika

Gavurky – jedinečné miesto, ktoré láka nielen výletníkov, ale i vedcov. Ide o dubový háj, ktorý sa rozprestiera pri obci Dobrá Niva neďaleko Zvolena.

Unikátnosť tohto du...

Dobrá Niva
6.7 km
Kúpalisko Neresnica
Kúpanie

Letné kúpalisko Neresnica sa nachádza v príjemnom podhorskom prostredí a je ideálne na oddych počas horúcich letných dní.

Neresnica je jedným z prvých kúpalísk, ktoré je...

Zvolen
7.3 km
Pustý hrad
Zrúcaniny

Ruiny Pustého hradu sa nachádzajú neďaleko Zvolena nad sútokom riek Hron a Slatina. Skladá sa z dvoch hradných celkov: Dolný a Horný hrad, ktoré sú spojené takmer 400 met...

Zvolen
8.0 km
Zvolenský zámok
Hrady, zámky, kaštiele

Národná kultúrna pamiatka Zvolenský zámok je dominantou a symbolom stredoslovenského mesta Zvolen. Tento goticko--renesančný zámok dal postaviť v 70. rokoch 14. storočia ...

Zvolen
8.1 km
Pancierový vlak Hurban
Pamätníky

Mesto Zvolen je bohaté na historické pamiatky, dokonca aj na tie s vojenskou tematikou. Vo Višnovského parku, vedľa železničnej stanice vo Zvolene, sa nachádza kópia jed...

Zvolen
8.2 km
Krytá plaváreň Zvolen
Kúpanie

Aj v jednom z najstarších z miest na Slovensku, vo Zvolene, môžete nájsť otvorenú krytú plaváreň, ktorá svojim návštevníkom, či je leto a či zima, ponúka aktívny oddych, ...

Zvolen