Kontakt
  • Saleziánov 1285/12, Michalovce
Popis atrakcie
Časová náročnosť je približne 2 hodiny.
Časová náročnosť je približne 2 hodiny.

Nielen mimo letnej sezóny majú obyvatelia Michaloviec možnosť udržiavať svoju plaveckú pohodu v priestoroch krytej plavárne. Táto ponúka na prízemí 25 metrov dlhý plavecký bazén s šiestimi dráhami a hĺbkou od jedného do 1,8 metra. K dispozícii sú aj dva menšie bazény - jeden pre neplavcov s hĺbkou 75 – 90 cm a teplotou vody do 30°C a druhý, detský bazén s hĺbkou 30 cm a teplotou vody do 35°C. Ten je určený pre kúpanie najmenších detí, konkrétne pre deti do šiestich rokov.

Na prvom poschodí sa nachádzajú úplne nové priestory wellness. Návštevníci si v nich môžu užiť dve parné sauny, fínsku saunu, infra saunu, kneippov šliapací kúpeľ (kde sa strieda teplá a studená voda), ochladzovací kúpeľ a priestrannú oddychovú zónu s ležadlami s výhľadom na bazénovú časť na prízemí.

Po rekonštrukcii sa návštevníci môžu tešiť na obnovené priestory šatní s kabínkami na prezlečenie, nové skrinky na odloženie vecí, zrekonštruované toalety a sprchy.

Mestská plaváreň v Michalovciach slúži návštevníkom počas celého roka, a to po celý týždeň, s výnimkou pondelka, ktorý je vyhradený pre sanitačné práce.

Môže sa Vám hodiť ponuka na Hauzi: ubytovanie Michalovce
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.7515, 21.90995)
Google mapy (navigácia)
Nie sú žiadne komentáre. Môžete pridať komentár alebo nahrať fotografie tejto atrakcie.
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Krytá plaváreň Michalovce

1.3 km
Zemplínske múzeum v Michalovciach
Hrady, zámky, kaštiele

Zemplínske múzeum v Michalovciach vzniklo v roku 1957 ako Zemplínske vlastivedné múzeum, pričom od roku 1965 pôsobí pod dnešným názvom. Zbierka a expozície múzea sú umies...

Michalovce
1.8 km
Hvezdáreň v Michalovciach
Iné atrakcie

Na vŕšku Hrádok v Michalovciach v budove Moussonovho domu sídli hvezdáreň. Je špecializovanou inštitúciou, ktorá aktívne prispieva k rozvoju vedy a vedeckých poznatkov.

...
Michalovce
4.2 km
Zemplínska Šírava - Biela hora
Kúpanie

Biela hora je najstaršie rekreačné stredisko na Zemplínskej Šírave. Je vzdialené len 3 km od Michaloviec. Jeho západný okraj tvorí nádherný lesopark ako z rozprávky.nStre...

Michalovce
6.5 km
Zemplínska Šírava - Hôrka
Kúpanie

Stredisko Hôrka je najväčšie zo stredísk Zemplínskej Šíravy. Jeho hranice obopínajú kopce Veľký a Malý Senderov. Od najbližšieho mesta Michaloviec je vzdialené asi 8 km.

...
Vinné
7.6 km
Jazdiareň Hipocentrum
Kone, jazdectvo

Ak hľadáte aktívny oddych v lone prírody nielen pre seba, ale i pre deti, jazdiareň Hipocentrum v dedinke Vinné, je tým pravým miestom.

Jazdiareň Hipocentrum je zameraná...

Vinné
7.7 km
Ruiny kostolíka pod Senderovom
Zrúcaniny

Obec Vínné je tichou lokalitou s množstvom prírodných krás a historických pokladov. Len kúsoček od obce, na obľúbenej turistickej trase pod vrchom Senderov, sa nachádzajú...

Vinné
8.1 km
Vinianska stráň Senderov
Turistika

Malebná vinohradnícka obec Vinné na úpätí juhozápadných svahov Vihorlatského pohoria spestruje komplex Veľkého a Malého Senderova a tvorí tak prírodnú rezerváciu s rozl...

Vinné
8.2 km
Viniansky hrad
Zrúcaniny

Zrúcanina Vinianskeho hradu sa nachádza pri obci Vinné.

Gotický hrad bol postavený pravdepodobne v druhej polovici 13.storočia ako strážny hrad na ochranu obchodnej ce...

Vinné