Kontakt
  • Hurbanovo námestie 49/40, Bojnice
Popis atrakcie

Rozlúštite indície? Nájdete správne kľúče? Dostane sa von z uzamknutej miestnosti? Máte na to iba 60 minút!

Mysterium v Bojniciach vám predstavuje zábavné logické hry pre širokú skupinu ľudí rôzneho veku. Podstatou je zariadená miestnosť s hádankami a tajnými skrýšami, ktoré účastníci hry postupne nachádzajú a riešia. Objavenie kľúčov k tajným skrinkám, pochopenie symbolov a odvaha v rozhodovaní sú podmienky pre otvorenie východu, a tak zdolanie hry. Niektoré z hier však prebiehajú aj vo vonkajšom prostredí (mimo miestnosti) a sprevádza vás nimi mobilná aplikácia.

Môžete si v vybrať z hier s rôznymi motívmi.

Vnútorné hry:

  • Alchymista (2-6 hráčov) - odhaľte tajomstvo bojnického alchymistu, máte na to 60 minút!
  • Rád modrej ruže (3-6 hráčov) - niečo vážne sa deje a tajný Rád modrej ruže zvoláva priaznivcov, pomôžete im? Máte 60 minút! Hra je pokračovaním hry Alchymista
  • Salónik (2-5 hráčov) - vyzerá že niekto už dlho nemôže opustiť kedysi rušný salónik. Pomôžete mu? Len 60 minút kým bude zase zle!

Vonkajšie hry:

  • Hra William Brown (3-5 hráčov) - cestovateľ Brown je v Bojniciach a hľadá ďalší ľudí do jeho výpravy po Uhorsku. Vyberie si vás? Hláste sa u neho v kúpeľoch… Hra je určená pre náročných hráčov a trvá približne 3,5 hodiny.
  • Hra Bojnická veštica (2-5 hráčov) - Konečne ste v Bojniciach. Dohodli ste si s ňou strenutie kvôli ťaživej otázke. Už ju len nájsť! Hra trvá cca 1 hodinu a je nenáročného charakteru.

Všetky naše vnútorné únikové hry sú vhodné pre nováčikov aj skúsených hráčov od 14 rokov. V prípade skupiny 11-13 rokov máme pripravené aj detské varianty hry. K hraniu nie je potrebné vedieť slovenský jazyk a môžu ju teda hrať aj medzinárodné skupiny.

Hru si je potrebné vopred telefonicky alebo online rezervovať. Na vonkajšiu hru nie je potrebné robiť rezerváciu.

Môže sa Vám hodiť: ubytovanie Bojnice
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.77864, 18.58117)
Google mapy (navigácia)
Nie sú žiadne komentáre. Môžete pridať komentár alebo nahrať fotografie tejto atrakcie.
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Únikové hry Mysterium

0.2 km
Escape Room - Záhada ružového pantera
Iné atrakcie

Najznámejší a najvzácnejší diamant na svete – ružový panter uložený v bojnickom múzeu bol ulúpený!

Všetky stopy vedú k svetoznámemu lovcovi umenia – Al Tornádovi, ktorý...

Bojnice
0.3 km
Bojnický zámok
Hrady, zámky, kaštiele

Najromantickejší zámoček na Slovensku nehľadajte nikde inde ako v kúpeľnom mestečku Bojnice. Práve tam sa pôvabne týči nádherná historická stavba – Bojnický zámok. Tento ...

Bojnice
0.3 km
Múzeum praveku
Múzeá a história

Podniknite so svojimi ratolesťami výlet do dávneho praveku a objavte jeho tajné zákutia. Originálne Múzeum praveku je situované v centrálnej časti mestečka Bojnice.

Múze...

Bojnice
0.4 km
Pieskové sochy
Iné atrakcie

Navštívte jedinečnú výstavu pieskových hradov a kaštieľov. Očarí Vás spolu 9 hradov a 4 rozprávkové bytosti vyrobené z neuveriteľných 130 ton piesku.

Čakajú na Vás piesk...

Bojnice
0.4 km
ZOO Bojnice
Zoologické a botanické záhrady

Národná zoologická záhrada Bojnice je najstaršou a najnavštevovanejšou zoologickou záhradou na Slovensku. ZOO Bojnice leží v tesnej blízkosti romantického Bojnického zámk...

Bojnice
0.4 km
Sokoliari Aquila
Iné atrakcie

Preneste sa do čias kráľov, princezien, urodzenej šľachty a zručných sokoliarov. Ak sa chcete cítiť podobne ako v rozprávke Sokoliar Tomáš, zavítajte do Bojníc.

V Bojnic...

Bojnice
0.4 km
Gumi Land
Iné atrakcie

Gumi land v Bojniciach na ihrisku pod farou je malý zabavný park plný nafukovacich atrakcií, kde dosýta vybláznite a zaručene unavíte svoje deti. Za poplatok sú v ponuke ...

Bojnice
0.5 km
Termálne kúpalisko Čajka
Kúpanie

Termálne kúpalisko Čajka zaujme každého návštevníka nádhernou scenériou Bojnického zámku, ktorá sa snúbi s prírodnými krásami okolitého lesoparku.

V areáli kúpaliska je ...

Bojnice