Kontakt
  • Hurbanovo námestie 49/40, Bojnice
Popis atrakcie

Rozlúštite indície? Nájdete správne kľúče? Dostane sa von z uzamknutej miestnosti? Máte na to iba 60 minút!

Mysterium v Bojniciach vám predstavuje zábavné logické hry pre širokú skupinu ľudí rôzneho veku. Podstatou je zariadená miestnosť s hádankami a tajnými skrýšami, ktoré účastníci hry postupne nachádzajú a riešia. Objavenie kľúčov k tajným skrinkám, pochopenie symbolov a odvaha v rozhodovaní sú podmienky pre otvorenie východu, a tak zdolanie hry. Niektoré z hier však prebiehajú aj vo vonkajšom prostredí (mimo miestnosti) a sprevádza vás nimi mobilná aplikácia.

Môžete si v vybrať z hier s rôznymi motívmi.

Vnútorné hry:

  • Alchymista (2-6 hráčov) - odhaľte tajomstvo bojnického alchymistu, máte na to 60 minút!
  • Rád modrej ruže (3-6 hráčov) - niečo vážne sa deje a tajný Rád modrej ruže zvoláva priaznivcov, pomôžete im? Máte 60 minút! Hra je pokračovaním hry Alchymista
  • Salónik (2-5 hráčov) - vyzerá že niekto už dlho nemôže opustiť kedysi rušný salónik. Pomôžete mu? Len 60 minút kým bude zase zle!

Vonkajšie hry:

  • Hra William Brown (3-5 hráčov) - cestovateľ Brown je v Bojniciach a hľadá ďalší ľudí do jeho výpravy po Uhorsku. Vyberie si vás? Hláste sa u neho v kúpeľoch… Hra je určená pre náročných hráčov a trvá približne 3,5 hodiny.
  • Hra Bojnická veštica (2-5 hráčov) - Konečne ste v Bojniciach. Dohodli ste si s ňou strenutie kvôli ťaživej otázke. Už ju len nájsť! Hra trvá cca 1 hodinu a je nenáročného charakteru.

Všetky naše vnútorné únikové hry sú vhodné pre nováčikov aj skúsených hráčov od 14 rokov. V prípade skupiny 11-13 rokov máme pripravené aj detské varianty hry. K hraniu nie je potrebné vedieť slovenský jazyk a môžu ju teda hrať aj medzinárodné skupiny.

Hru si je potrebné vopred telefonicky alebo online rezervovať. Na vonkajšiu hru nie je potrebné robiť rezerváciu.

Môže sa Vám hodiť ponuka na Hauzi: ubytovanie Bojnice
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.77864, 18.58117)
Google mapy (navigácia)
Nie sú žiadne komentáre. Môžete pridať komentár alebo nahrať fotografie tejto atrakcie.
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Únikové hry Mysterium

0.2 km
Bencovje grunt - maľovanie keramiky, múzeum remesiel
Múzeá a história

Bencovje grunt patril rodine Štefana Bencu, ako uvádzajú zápisy v matričných knihách z čias monarchie Rakúsko-Uhorska. Dom je dnes jednou z úplne posledných tradičných st...

Bojnice
0.2 km
Escape Room Bojnice - Záhada ružového pantera
Iné atrakcie

Najznámejší a najvzácnejší diamant na svete – ružový panter uložený v bojnickom múzeu bol ulúpený!

Všetky stopy vedú k svetoznámemu lovcovi umenia – Al Tornádovi, ktorý...

Bojnice
0.3 km
Bojnický zámok
Hrady, zámky, kaštiele

Najromantickejší zámoček na Slovensku nehľadajte nikde inde ako v kúpeľnom mestečku Bojnice. Práve tam sa pôvabne týči nádherná historická stavba – Bojnický zámok. Tento ...

Bojnice
0.3 km
Múzeum praveku
Múzeá a história

Podniknite so svojimi ratolesťami výlet do dávneho praveku a objavte jeho tajné zákutia. Originálne Múzeum praveku je situované v centrálnej časti mestečka Bojnice.

Múze...

Bojnice
0.4 km
ZOO Bojnice
Zoologické a botanické záhrady

Národná zoologická záhrada Bojnice je najstaršou a najnavštevovanejšou zoologickou záhradou na Slovensku. ZOO Bojnice leží v tesnej blízkosti romantického Bojnického zámk...

Bojnice
0.4 km
Gumi Land
Iné atrakcie

Gumi land v Bojniciach na ihrisku pod farou je malý zabavný park plný nafukovacich atrakcií, kde dosýta vybláznite a zaručene unavíte svoje deti. Za poplatok sú v ponuke ...

Bojnice
0.4 km
Sokoliari Aquila
Iné atrakcie

Preneste sa do čias kráľov, princezien, urodzenej šľachty a zručných sokoliarov. Ak sa chcete cítiť podobne ako v rozprávke Sokoliar Tomáš, zavítajte do Bojníc.

V Bojnic...

Bojnice
0.5 km
Termálne kúpalisko Čajka
Kúpanie

Termálne kúpalisko Čajka zaujme každého návštevníka nádhernou scenériou Bojnického zámku, ktorá sa snúbi s prírodnými krásami okolitého lesoparku.

V areáli kúpaliska je ...

Bojnice