Kontakt
  • GPS: 48.6749, 17.73946
Popis atrakcie

Chcete zažiť hru plnú zábavy a adrenalínu? Paintballové ihrisko je to pravé pre Vás. Ihrisko sa nachádza v areáli bývalého družstva na Podolských kopaniciach. Medzi Novým Mestom nad Váhom a Pieštanmi, od oboch vzdialené cca 12km!

Ihrisko je kryté strechou a osvetlené, takže ani dážď ani tma Vám hru nepokazia, ale zároveň je bez 3 stien, čize nieste zavretí v hale. Prekážky ako aj aréna sú neustále inovované a rozširované aby boli atraktívne pre všetkých.

Prekážky sú tvorené paletami, pneumatikami a rôznymi debnami. Ihrisko má plochu 1000m2 (20x50m) a môže sa na nôm vyblázniť až 14 ľudí naraz.

O dokonalý zážitok a odovzdanie skúseností, tipov a rád sa postará vyškolení a milí personál ktorý má niekoľkoročné skúsenosti z paintballových turnajov na Slovensku ale aj zo zahraničia.

Zavolajte nám pre ďalšie info a rezervujte si hru (rezervácia nutná aspoň 1 deň vopred)

ubytovanie okres Nové Mesto nad Váhom
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.6749, 17.73946)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Paintball Podolie

2.4 km
Park miniatúr
Hrady, zámky, kaštiele

Všetky hrady, zámky či architektonické skvosty Slovenska na jednom mieste. Nie, to nie je len zbožné prianie. Mini Slovensko, ktoré budete mať ako na dlani vyrástlo v krá...

Podolie
3.0 km
Veľký Plešivec
Turistika

Veľký Plešivec je dôkazom toho, že aj tie nižšie vrchy dokážu ponúknuť čarovné potulky lesom.

Tento najvyšší vrch Čachtických Karpát sa nachádza nad obcami Čachtice a H...

Hrachovište
5.0 km
Vodná nádrž Čerenec
Kúpanie

Vodná nádrž Čerenec sa nachádza v prírodnej rezervácii v správe štátnej ochrany prírody Malé Karpaty. Rozprestiera sa približne 2 kilometre nad obcou Vrbové.

Vodná nádrž...

Vrbové
5.6 km
Čachtické múzeum
Múzeá a história

Snáď neexistuje človek, ktorý by nepoznal tajomnú obec Čachtice, preslávenú najmä vďaka smutne známej krvavej Čachtickej panej Alžbete Bátoryovej.

Miestny hrad i obec vš...

Čachtice
5.8 km
Čachtický hrad
Zrúcaniny

Čachtický hrad vznikol v prvej polovici 13. storočia. Patril medzi prvé hrady, ktoré zabezpečovali západnú hranicu Uhorska, najmä v 13. storočí, keď ho spravoval hradný k...

Čachtice
6.8 km
Malá a Veľká Pec
Turistika

Malá a Veľká Pec - dve atraktívne turistické lokality, a zároveň i prírodné pamiatky, sa nachádzajú v Dobrovodskom krase.

Za najlepší východiskový bod je považovaná obec...

Prašník
8.4 km
Jazero Horná Streda
Kúpanie

Jazero Horná Streda leží asi 8km severne od Piešťan pri vážskom kanáli. Jazero vzniklo ťažbou štrku a je obľúbené pre svoju výnimočne čistú vodu.

Prístup k jazeru je od ...

Horná Streda
9.6 km
Štúrova skala
Turistika

Štúrova skala sa nachádza v Starej Turej blízko vodnej nádrže Dubník. Ide o prírodný úkaz, bralo, ktoré sa vypína zo zalesneného svahu. Skala nesie príznačné meno po znám...

Stará Turá