Kontakt
  • Sasinkova 2, Malacky
Popis atrakcie

Krytá plaváreň Malina je dominantou mesta Malacky. Nachádza sa v budove mestskej športovej haly, ktorá je primárne určená pre rekreačné plávanie širokej verejnosti, ale je aj zázemím športových klubov so zameraním na plavecké disciplíny a synchronizované plávanie.

Bazénová hala disponuje dvomi bazénmi - 25 metrový plavecký bazén so šiestimi dráhami a 9 metrový detský bazén s hĺbkou do jedného metra.

Voda v bazénoch je vyhriata na vyhovujúcu teplotu, ideálnu na plávanie. Návštevníci plavárne si môžu vychutnávať aj ranné a večerné plávanie.

Priestory spoločných šatní a spŕch sú zmodernizované a prepojené s wellnes časťou. V týchto nových relaxačných priestoroch si môžete vychutnávať saunu, rôzne druhy masáží, solárium, vírivky, oddychovú zónu s ležadlami a dekami.

Nachádza sa tu aj kolkáreň, bufet a veľmi dobre vybavené a moderné fitnesscentrum. Pre športovo nadaných a akčných záujemcov je k dispozícií aj možnosť zahrať si basketbal, sálový futbal, hádzanú, volejbal či tenis.

ubytovanie Malacky
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.43887, 17.02072)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Plaváreň Malina

0.2 km
Malacká synagóga
Sakrálne pamätihodnosti

Možno ani neviete, no aj na Slovensku môžete nájsť synagógy. A vôbec ich nie je málo. Mnohé z nich sú v zachovalom stave a pre ich vzácnu architektonickú hodnotu sú zapís...

Malacky
0.4 km
Františkánsky kláštor a kostol
Sakrálne pamätihodnosti

Očarujúcu sakrálnu pamiatku, Františkánsky kláštor a kostol, nájdete v Malackách. Na mieste dnešného františkánskeho kostola však najskôr stál renesančný kaštielik. Ten b...

Malacky
0.4 km
Kaplnka Svätých schodov
Sakrálne pamätihodnosti

Kaplnka Svätých schodov bola postavená na príkaz Pavla Pálfiho spolu s kláštorom. Sväté schody sú na svete troje. V Ríme sa nachádzajú pôvodné, po ktorých kráčal Kristus ...

Malacky
0.6 km
Múzeum Michala Tillnera
Múzeá a história

Ak túžite spoznať ľudovú kultúru a tradície južného Záhoria, Múzeum Michala Tillnera, je to pravé miesto pre vás. Nachádza sa v Malackách v budove Mestského centra kultúr...

Malacky
0.7 km
Kostol Najsvätejšej Trojice
Sakrálne pamätihodnosti

Farský kostol Najsvätejšej Trojice sa nachádza v Malackách. Je jednou z najstarších zachovaných stavieb v Malackách. Kedysi predstavoval samotné centrum Malaciek.

Kostol...

Malacky
0.8 km
Letné kúpalisko Malacky
Kúpanie

Miestne letné kúpalisko v Malackách začína svoju sezónu pravidelne v mesiaci jún a končí ju zvyčajne na konci letných prázdnin.

Postupne revitalizovaný areál ponúka návš...

Malacky
0.8 km
Malacký kaštieľ
Hrady, zámky, kaštiele

Pálfiovský kaštieľ je kultúrno-historická pamiatka celoslovenského významu zaevidovaná v súpise pamiatok. Nachádza sa nachádza v zámockom parku mesta Malacky.

Kaštieľ po...

Malacky
8.6 km
Bio Bazén Borovica
Kúpanie

Bio bazén Borovica sa nachádza na Kamennom Mlyne v krásnom prostredí borovicových lesov. Je špecifický tým, že nie je čistený chemicky, ale prírodne iba len vodnými rastl...

Plavecký Štvrtok