Popis atrakcie

Krytá plaváreň v Ružomberku sa nachádza v areáli Združenej strednej školy a môže sa pýšiť modernou rekonštrukciou, ktorá zatraktívnila využívanie plavárne verejnosťou.

Zaplávať si tu môžete v 25 metrovom plaveckom bazéne rozdelenom na 4 plavecké dráhy. Teplota vody sa pohybuje od 26 do 28°C, čo je pre rekreačné plávanie ideálna teplota. Kapacita bazéna je 80 osôb.

Návštevníkov určite potešia modernizované sprchy, hygienické zariadenia a šatne. V priestoroch plavárne sa dbá na prísne dodržiavanie hygienickej čistoty. Nakoľko je plaváreň menšia, panuje je tu skôr rodinná atmosféra.

Plaváreň býva otvorená aj počas štátnych sviatkov. Pri vchode do budovy vás uvíta recepcia. Zvýhodnené vstupné na plaváreň majú deti, plavecké oddiely, žiaci ZŠ a MŠ, dôchodcovia, ZŤP či darcovia krvi.

V budove plavárni sa na poschodí nachádza kaviareň, ktorej súčasťou je aj knižnica. Po plávaní si tak môžete vychutnávať voňavú kávičku s dobrou knihou v ruke.

ubytovanie Ružomberok
Mapa
Turistická mapa (GPS 49.07675, 19.31568)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Krytá plaváreň Ružomberok

1.1 km
Escape room Demon IQ
Iné atrakcie

Poznáte ten pocit, keď pozeráte film, v ktorom hlavný hrdina súperí s rôznymi nástrahami a hlavne samotným časom? Sami pre seba si vravíte: "Ja by som to urobil takto!". ...

Ružomberok
1.7 km
Skalná päsť
Turistika

Nevšedný skalnatý výtvor na úpätí vrchu Mních, len neďaleko Liskovskej jaskyne, vzbudzuje pozornosť turistov už z diaľky. Je ním Skalná päsť a veruže nie náhodou dostal t...

Lisková
1.8 km
B&B Ranč
Kone, jazdectvo

Menší novovzniknutý ranč rodinného typu nachádzajúci sa v príjemnom a tichom prostredí obce Likavka. Oddýchnuť si a zrelaxovať sem môžu prísť veľkí i malí, na všetkých tu...

Likavka
2.9 km
Čebrať
Turistika

Nech ste v Ružomberku na akomkoľvek mieste, vždy ho zbadáte. Vysoký, mohutný a lákajúci na túry. Taký je vrch Čebrať, ktorý je súčasťou Šípskej Fatry.

Vrchol, ktorý je z...

Ružomberok
3.2 km
Tarzania Hrabovo
Adrenalínové atrakcie

Liezť v korunách stromov, vidieť okolitý svet z výšky a vychutnávať si čerstvý horský vzduch. Toto všetko a ešte oveľa viac Vám ponúka lanový park Tarzania v Hrabove.

Ta...

Ružomberok - Hrabovo
3.2 km
Hrad Likava
Zrúcaniny

Kedysi mocný kráľovský strážny hrad, z ktorého dnes ostali dobre zachovalé ruiny, stojí vysoko na hradnom brale nad obcou Likavka.

Hrad bol pomerne skromným sídlom - kl...

Likavka
3.2 km
Vodná nádrž Hrabovo
Kúpanie

Leto je ako stvorené na nezabudnuteľné zážitky. Príďte sa zabaviť a zasmiať do nádherného prostredia Hrabovskej doliny.

Jedna z najobľúbenejších rekreačných dolín na Lip...

Ružomberok - Hrabovo
3.3 km
Ski park Malinô Brdo
Lyžovanie

SKI PARK Ružomberok je známe lyžiarske stredisko, sústredené do dvoch lokalít: Hrabovo a Malinô Brdo. Vstupnou bránou do strediska je mestská časť Hrabovo, odkiaľ Vás vyv...

Ružomberok