Popis atrakcie

Spestrením pobytu turistov v okolí Liptovskej Mary môže byť aj vyhliadková plavba loďou Mária. Plavením sa po pokojnej hladine, spoznáte Liptovskú Maru z úplne inej perspektívy.

Loď premáva počas letných prázdnin od 1.7. do 31.8.. Pravidelné plavby sú počas mesiaca jún naplánované v čase 11:00, 12:45, 14:00 a 15:15 v prístavisku autokempingu v Liptovskom Trnovci.

Plavby sú vhodné pre všetky vekové kategórie a najmä pre rodiny s deťmi. Z plavby loďou budete mať nezabudnuteľný zážitok. Samotná plavba trvá 1 hodinu. Plavíme sa na trase: Trnovec, Dechtáre, Marský kostolík, Havránok a späť.

Kapitán lode Vám s radosťou vyrozpráva všetky zaujímavosti o krásach Liptova a Liptovskej Mare a v prípade záujmu Vám zastaví, aby ste si mohli vyskúšať zoskok priamo z lode do vôd Liptovskej Mary.

Navyše, na lodi Vám vedia zorganizovať aj narodeninovú párty spojenú s kúpaním. Tak neváhajte a oslávte narodeniny štýlovo a priamo v strede Liptovskej Mary.

Mapa
Turistická mapa (GPS 49.10892, 19.54599)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Plavba loďou po Liptovskej Mare

0.0 km
MaraFUN
Adrenalínové atrakcie

MaraFUN to sú vodné atrakcie na najväčšej slovenskej priehrade. Novootvorené športovo-zábavné centrum sa nachádza priamo na pláži Liptovskej Mary.

Rekreantom ponúka úžasn...

Liptovský Trnovec
0.0 km
Loď Mária - Vyhliadkové plavby
Iné atrakcie

Loď Mária k nám priplávala z ďalekého Ruska. Pôvodne mala kapacitu až 90 miest ale múdri ľudia dostali skvelý nápad -- znížiť je kapacitu a dopriať výletníkom komfortnejš...

Liptovský Trnovec
0.1 km
Vyhliadkové plavby loďou Mara
Iné atrakcie

Dňa 8.6.2013 začala svoju prevádzku na Liptovskej Mare loď Mara, ktorá Vás prevezie po jej zákutiach. Nástupne miesto je na plážovom kúpalisku v Liptovskom Trnovci.

Plav...

Liptovský Trnovec
0.1 km
Vyhliadková plavba na Liptovskej Mare
Iné atrakcie

Voda, hlboká, silná a podmanivá, ktorá vás bude objímať všade navôkol a vy sa budete plaviť v ústrety jej krás.

Zažite dobrodružstvo plavbou na skutočnej, veľkej lodi v m...

Liptovský Trnovec
1.3 km
Liptovská Mara
Kúpanie

Liptovská Mara je vodné dielo pri Liptovskom Mikuláši. Bola dokončená v roku 1975 a pri jej výstavbe bolo zaplavených 13 obcí. Podľa jednej z nich je priehrada aj nazvaná...

Liptovský Mikuláš
1.8 km
AquaPark Tatralandia
Kúpanie

Aquapark Tatralandia je jeden z najväčších areálov vodnej zábavy v Strednej Európe. Vďaka zdroju termálnej minerálnej vody je návštevníkom k dispozícii počas celého roka....

Liptovský Mikuláš
3.0 km
Katamarány plné zážitkov
Iné atrakcie

Ak chcete spoznať krásy Liptovského kraja trochu netradične z hladiny vodnej nádrže Liptovská Mara, nasadnite na katamarany plné zážitkov.

Krásny kontrast pokojnej hladin...

Galovany
3.4 km
Paradox - escape room a virtuálna realita
Iné atrakcie

Život je zábava, paradox a zmena – tak týmito slovami Vás privítajú v zábavnom centre Paradox v Liptovskom Mikuláši.

Zelená budova zábavného centra Vás už bude lákať z d...

Liptovský Mikuláš - Ondrašová