Kontakt
Popis atrakcie

Ranč Divočina je miesto, kde sa deti, mládežníci ba aj dospelí môžu dotknúť svojich snov. Veď najkrajší pohlaď na svet je predsa z konského chrbta.

Zahalený prekvitajúcou náručou neporušenej prírody Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, a plný voľne pasúcich sa statných koní – taký pohľad na ranč Divočina sa Vám naskytne, keď do areálu po prvýkrát vkročíte. Na ranči sa zaoberajú westernovým a rekreačným jazdením.

Pre návštevníkov ponúkajú jazdu na koni pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Rodiny s deťmi povozia aj na koči a pokročilí kovboji môžu prebrodiť riečne vody a precválať vrchmi na koni so sprievodom.

V blízkosti ranču nájdete aj ubytovanie a reštauráciu, kde si pochutnáte na slovenských a českých špecialitách.

V rámci ubytovacieho zariadenia Motela Ranč nájdete aj športové vyžitie v podobe bowlingu, squashu, biliardu či stolného tenisu.

Jazdenie je potrebné si vopred rezervovať.

Mapa
Turistická mapa (GPS 49.09576, 19.25446)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Ranč Divočina

1.9 km
Čutkovská dolina
Iné atrakcie

Čutkovská dolina je skutočne krásna lokalita nachádzajúca sa v náručí Národného parku Veľká Fatra.

Naprieč dolinou zurčí potok Čutkovo, ktorý dokresľuje túto nádhernú pr...

Ružomberok - Černová
3.0 km
Aquazorbing
Adrenalínové atrakcie

Leto je ako stvorené na nezabudnuteľné zážitky. Príďte sa zabaviť a zasmiať do nádherného prostredia Hrabovskej doliny.

Jedna z najobľúbenejších rekreačných dolín na Lipt...

Ružomberok - Hrabovo
3.1 km
Tarzania Hrabovo
Adrenalínové atrakcie

Liezť v korunách stromov, vidieť okolitý svet z výšky a vychutnávať si čerstvý horský vzduch. Toto všetko a ešte oveľa viac Vám ponúka lanový park Tarzania v Hrabove.

Ta...

Ružomberok - Hrabovo
3.2 km
Ski park Malinô Brdo
Lyžovanie

SKI PARK Ružomberok je známe lyžiarske stredisko, sústredené do dvoch lokalít: Hrabovo a Malinô Brdo. Vstupnou bránou do strediska je mestská časť Hrabovo, odkiaľ Vás vyv...

Ružomberok
3.8 km
Escape room Demon IQ
Adrenalínové atrakcie

Poznáte ten pocit, keď pozeráte film, v ktorom hlavný hrdina súperí s rôznymi nástrahami a hlavne samotným časom? Sami pre seba si vravíte: "Ja by som to urobil takto!". ...

Ružomberok
4.2 km
B&B Ranč
Kone, jazdectvo

Menší novovzniknutý ranč rodinného typu nachádzajúci sa v príjemnom a tichom prostredí obce Likavka. Oddýchnuť si a zrelaxovať sem môžu prísť veľkí i malí, na všetkých tu...

Likavka
4.4 km
Hrad Likava
Zrúcaniny

Zrúcaniny Likavského hradu stoja na jednom zo skalnatých brál na pravom brehu rieky Váh. Hrad bol pomerne skromným sídlom - klenby tu boli iba v pivničných priestoroch a ...

Likavka
4.9 km
Krytá plaváreň Ružomberok
Kúpanie

Krytá plaváreň v Ružomberku sa nachádza v areáli Združenej strednej školy a môže sa pýšiť modernou rekonštrukciou, ktorá zatraktívnila využívanie plavárne verejnosťou.

Z...

Ružomberok