Kontakt
  • GPS: 48.24515, 18.05053
Popis atrakcie

V tichej lokalite pri rozprezstierajúcej sa hladine rybníka, v blízkosti obce Cabaj-Čápor sa nachádza Ranč Nové Sedlo. Priestory sú projektované tak, aby slúžili pre oddych a zábavu širokej verejnosti a milovníkom koní, pričom prekrásna príroda v jeho okolí ponúka bohaté možnosti na relax. Areál je otvorený celoročne.

Na jednom mieste nájdete všetko potrebné pre dokonalý oddych a trávenie voľných chvíľ. Je to ideálne miesto aj pre rodiny s deťmi, pretože tu rozhodne nikomu nuda nehrozí.

Ranč ponúka jazdeckú školu pre začiatočníkov aj pokročilých, ustajnenie koní, či agroturistiku. Vo výbere tej najvhodnejšej alternatívy Vám ochotne pomôže vyškolený personál, ktorý Vám poskytne informácie o zaujímavostiach nitrianskeho okolia.

Pre deti je okrem množstva pestrých aktivít spojených s ušľachtilými koníkmi pripravené aj detské ihrisko či kontaktná detská Minifarma.

Atmosféru ranča si môžete vychutnávať aj niekoľko dní, a to vďaka pohodlnému ubytovaniu v chatkách a tradičnej gastronómii v reštaurácii.

Jazdenie je potrebné si vopred telefonicky objednať.

ubytovanie Cabaj - Čápor
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.24515, 18.05053)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Ranč Nové Sedlo

2.9 km
Ranč u Rapsu
Kone, jazdectvo

Oddych od každodenného stresu, uponáhľaného spôsobu života nájdete vo vidieckom prostredí Svätoplukova. Nachádza sa tu rozľahlý ranč.

Ranč u Rapsu poskytuje výcvik jazdy...

Svätoplukovo
8.0 km
Krytá plaváreň Mestský kúpeľ
Kúpanie

Mestský kúpeľ je celoročne otvorená plaváreň, ktorá má výbornú polohu. Je situovaná v centre Nitry, iba neďaleko Ponitrianskeho múzea.

Nitrančanom a iným návštevníkom po...

Nitra
8.1 km
Virtuálna realita
Iné atrakcie

U nás môžete zažiť dobrodružstvo, adrenalín, strach, vzrušnie, relax a v nesposlednom rade dobrú zábavu.

Ponúkame Vám množstvo virtuálnych zážitkov a hier (vesmír, náučn...

Nitra
8.5 km
Letné kúpalisko na Sihoti
Kúpanie

Areál letného kúpaliska má veľmi výhodnú polohu. Nachádza sa uprostred Mestského parku, takmer v centre mesta. Návštevníkom okrem množstva zábavy a vodného vyžitia ponúka...

Nitra
8.6 km
Jazdecký klub El Zorro
Kone, jazdectvo

Kúsok od ruchu mesta Nitra sa nachádza dedinka Branč, kde čas plynie akosi pomalšie a príroda tu harmonicky nažíva s majestátnymi a krásnymi koňmi pod záštitou Jazdeckého...

Branč
8.7 km
Thermalpark Nitrava
Kúpanie

Termalpark Nitrava v obci Poľný Kesov využíva termálne vrty s teplotou 50.5°C a 30.5°C. K dispozícii majú návštevníci modernú Bazénovú halu so Zážitkovým bazénom s chrlič...

Poľný Kesov
10.8 km
Plaváreň Aquasport Duslo
Kúpanie

Aktívni aj rekreační plavci majú možnosť, vďaka krytej plavárni Duslo, užívať si plávanie v akomkoľvek ročnom období. Plaváreň je otvorená celoročne a je súčasťou komplex...

Šaľa
11.5 km
Hradisko Zobor
Zrúcaniny

Hradisko Zobor je najstaršiou a najrozsiahlejšiou pamiatkou v blízkosti mesta Nitry. Je zároveň národnou kultúrnou pamiatkou.

Hradisko ohraničuje obranný val, dlhý takme...

Nitra