Kontakt
Popis atrakcie

Areál súkromného rybníka Mederčina predstavuje vynikajúce miesto pre Vaše obľúbené športové aktivity a zároveň miesto, kde môžete tráviť voľný čas s rodinou, alebo priateľmi.

Rybník Mederčina slúži prioritne ako lovný rybník pre všetkých vášnivých rybárov. Je to prevažne kaprovitý revír. Ryby do 4 kg si môžete odkúpiť. Ryby nad 4 kg musíte vrátiť do jazera.

Pre romantické povahy je možnosť zapožičania vodných bicyklov a vychutnať si čarovný západ slnka priamo z hladiny rybníka.

Nudiť sa tu nebudú ani deti, pre ktoré je tu vytvorený priestor v podobe krásneho detského ihriska. Športovo aktívnym návštevníkom sú k dispozícii dve volejbalové ihriská a multifunkčné ihrisko s trávnatým povrchom

Po dlhej a náročnej rybačke každému určite poriadne vyhladne, aj preto na rybníku tiež funguje bufet, kde robia výborné rybie špeciality a rôzne iné jedlo. Pre tých, ktorí si radšej svoje jedlo pripravia, tak je tu možnosť grilovania, alebo varenia gulášu.

Okolie rybníka je vhodné aj na stanovanie pod letnou nočnou oblohou, ktoré bude pre Vás určite zážitkom. No ak uprednostňujete niečo pohodlnejšie, k dispozícii je aj ubytovanie v chatkách.

ubytovanie okres Nové Zámky
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.06698, 18.20366)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Súkromný rybník Mederčina

0.3 km
Socha Hrádockej Venuši
Technické pamiatky

Sochu Hrádockej Venuši si viacerí z vás asi budú pamätať najmä z mince v hodnote dvoch slovenských korún. Hrádocká Venuša je vlastne prvou nájdenou neolitickou soškou, kt...

Šurany
0.5 km
Slovenská Trója - Zámeček
Múzeá a história

Vedeli ste o tom, že aj Slovensko má svoju vlastnú Tróju? Tento názov nesie nový "Archeopark", vybudovaný v lokalite Zámeček neďaleko Nitrianskeho Hrádku.

Lokalita je pr...

Šurany
2.6 km
Farský kostol sv. Štefana Prvomučeníka
Sakrálne pamätihodnosti

Dominantou mesta Šurany je veľký dvojvežový kostol zasvätený prvému kresťanskému mučeníkovi, sv. Štefanovi. Nachádza sa v samotnom srdci mesta, obkolesený zeleňou.

Kosto...

Šurany
2.6 km
Synagóga - Mestské múzeum
Múzeá a história

Ortodoxná synagóga v Šuranoch patrí medzi skvosty synagogálnej architektúry na Slovensku. Šurianska židovská komunita ju postavila v roku 1916. V priebehu 90. rokov 20. s...

Šurany
3.2 km
Tona Beach
Kúpanie

Tona Beach je rekreačný areál nachádzajúci sa na okraji mesta Šurany. Vyznačuje sa vodnou plochou (prírodným jazerom), ktorá je obklopená pieskovou a štrkovou plážou.

Vo...

Šurany
7.6 km
Termálne kúpalisko Štrand Emila Tatárika
Kúpanie

Letné kúpalisko Štrand E. Tatárika sa nachádza v Nových Zámkoch a ponúka okrem kúpania aj pestrú plejádu voľnočasových aktivít.

Pre svojich návštevníkov má k dispozícii ...

Nové Zámky
9.3 km
Plaváreň Relax komplex
Kúpanie

Novozámčania ako aj široká verejnosť si môžu svoje sily regenerovať aj vďaka zrekonštruovanému relaxačnému komplexu, ktorý je rozdelený na dve dominantné krídla.

Pravé k...

Nové Zámky
10.7 km
Termálne kúpalisko Podhájska
Kúpanie

Termálne kúpalisko Podhájska má jedinečnú liečivú geotermálnu vodu. Táto unikátna voda, zložením podobná vode Mŕtveho mora, vyslúžila stredisku prezývku "slovenské Mŕtve ...

Podhájska