Kontakt
  • Cesta na Senec 2, Ružinov , Bratislava
Popis atrakcie

Ak si pripravený na chvíľu intenzívneho voľného pádu bez lietadla a padáku, navštív prvý veterný tunel v Bratislave TORNADOPRO.

Letové podmienky vo veternom tuneli sú totožné so skokom pri voľnom páde a preto ich používajú národné parašutistické tímy z celého sveta. Tornadopro je miesto, kde sa tvoje sny o lete stávajú realitou. Vertikálny aerodynamický tunel generuje „prúdenie vzduchu" v sklenenej trubici, v ktorej sa vznášaš rovnako, ako keby si vyskočil z lietadla. Minúta letu vo veternom tuneli sa rovná zoskoku s padákom z výšky 4km.

Nemusíš sa ničoho báť pretože budeš pod dohľadom našich skúsených inštruktorov, so všetkým potrebným vybavením v cene.

Tornadopro tunel je skvelý spôsob, ako si vyskúšať parašutizmus, nevyžadujú sa žiadne špeciálne zručnosti a zalietať si môžu všetci od 5 do 95 rokov.

Termín zoskoku je potrebné vopred telefonicky rezervovať.

ubytovanie Bratislava - Ružinov
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.18641, 17.17588)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Simulátor voľného pádu Tornadopro

1.0 km
Zlaté piesky
Kúpanie

Kúpanie v prírodných jazerách je čoraz obľúbenejšie, dôkazom čoho je aj každoročne najnavštevovanejší športovo -- rekreačný areál Zlaté Piesky, nachádzajúci sa v pokojnom...

Bratislava - Ružinov
2.2 km
12.9. - 11.10. - Medzinárodná interaktívna výstava Mesto robotov
Iné atrakcie

72 najnovších robotov z Las Vegas, Pekingu a Berlína, divadlo robotov, 11 úžasných virtuálnych realít a vesmírne technológie, ktoré je možné si vyskúšať na vlastnej koži....

Bratislava - Ružinov
2.6 km
Vajnorské jazerá
Kúpanie

Vajnorské jazerá, ľudovo nazývané Bager, ležia neďaleko Zlatých pieskov a tvoria ho dve umelé jazerá - veľké a malé - ktoré sú prepojené kanálom.

Lokalita sa pýši prekrá...

Bratislava - Vajnory
2.8 km
Kúpalisko Krasňany
Kúpanie

Kúpalisko sa nachádza v príjemnom prostredí mestskej časti Bratislava - Rača a jej miestnej časti Krasňany. Otvorené je len počas letnej sezóny.

Ponúka dva bazény -- 33m...

Bratislava - Rača
3.0 km
Štrkovisko Kuchajda
Kúpanie

Kuchajda je prírodné kúpalisko vybudované v nížinnej lokalite bývalého štrkoviska. Jeho služby môžu celoročne využívať rybári a v letnej sezóne slúži ako významný rekreač...

Bratislava - Nové Mesto
3.2 km
Paniq Room
Iné atrakcie

Prvá room escape hra na Slovensku preverí Vaše logické myslenie a tímového ducha! Dokážete sa prelúskať hlavolamami a dostať sa z tajomnej miestnosti v časovom limite?

D...

Bratislava - Nové Mesto
3.3 km
Relaxačné centrum Barónka
Kúpanie

V atraktívnej a tichej lokalite Bratislava - Rača sa nachádza hotel Barónka. Pre svojich hostí ako i verejnosť ponúka komplexný balík služieb, ktorá zahŕňa aj služby rela...

Bratislava - Rača
3.6 km
Plaváreň Pasienky
Kúpanie

Krytá plaváreň na Pasienkoch sa nachádza v športovom areáli neďaleko nákupného centra Polus City.

Ako jediná a najväčšia krytá plaváreň v Bratislave ponúka 50-metrový ba...

Bratislava - Nové Mesto