Kontakt
  • GPS: 48.72268, 18.63487
Popis atrakcie

Objavte čistú energiu prírody ukrytú vo vode, kameni a dreve. Pýtate sa, kde ju nájdete? Predsa vo Vodnom svete v Sebedraží pri Prievidzi. Vodný svet je rekreačno- -oddychový areál ponúkajúci celej vašej rodine, priateľom a známym možnosť stráviť príjemné chvíle v jedinečnom prírodnom prostredí.

Využite možnosť zachytať si ryby aj bez rybárskeho povolenia. V areáli sa nachádza 9 vodných plôch - z toho 3 lovné rybníky s rôznym režimom lovu.

Na čerstvých pečených pstruhoch, grilovanej klobáske či račej pochúťke si môžete pochutnať v tematickej reštaurácii - PIRÁTSKA LOĎ S LOKÁLOM U JACKA SPARROWA, ktorá vás prenesie do čias pirátskych dobrodruhov . Obdivovať tu môžete aj originálne kamenné a drevené diela popredných slovenských umelcov.

Deti určite zaujme Račia farma, kde môžu vidieť živé exempláre rakov riečnych v ich prirodzenom prostredí. Vstup je zdarma, avšak po prehliadke môžete podporiť prevádzku Račej farmy dobrovoľným príspevkom.

Súčasťou areálu je tréningové centrum Golf Clubu Scotland, kde si môžete vyskúšať zahrať skutočný golf na kvalitných trávnatých povrchoch alebo pre začiatočníkov minigolf. Ak nie ste fanúšikom golfu, určite oceníte možnosť posedenia a rozjímania pri blkotajúcom ohni v megalitickom ohnisku. Dokonalú atmosféru dotvárajú aj indiánske teepee.

Všetkých návštevníkov s radosťou privítajú počas celej sezóny každý rok od 1. mája až do 31. októbra.

Mapa
Turistická mapa (GPS 48.72268, 18.63487)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Vodný svet pri Sebedraží

1.0 km
Zimný pochod vďaky SNP
Turistika

Pochod vďaky SNP sa koná každoročne cez zimu v zasnežených horách medzi Cigľom a Handlovou. Počet účastníkov v poslednom období výrazne narastá, pretože sa radi vracajú a...

Cigeľ
2.6 km
Lyžiarske stredisko Cigeľ
Lyžovanie

Lyžiarske stredisko Cigeľ Priedavky-Šabľová leží nad obcou Cigeľ, asi 7 km južne od Prievidze.

Upravovaný svah v stredisku obsluhuje jeden vlek a nájdete tu trasy každej...

Cigeľ
4.2 km
Technické moto múzeum
Technické pamiatky

Komu bije v hrudi srdce milujúce techniku z čias starých otcov, v súkromnom Moto Múzeu objaví nádherné exponáty a technické skvosty. Nechajte sa očariť elegantným motokol...

Nováky
5.5 km
Escape room Hostel
Iné atrakcie

Úniková miestnosť Hostel Prievidza je dobrodružná a zábavná hra pre 2-6 členné skupiny dospelých i deti, ktorí majú radi zábavu, napätie , skryté predmety i štipku adrena...

Prievidza
6.2 km
Krytá plaváreň Prievidza
Kúpanie

Krytá plaváreň sa nachádza v športovej zóne mesta Prievidza - na sídlisku Píly. Má výhodnú polohu, nakoľko iba kúsok od nej sa nachádza zimný štadión či plážové kúpalisko...

Prievidza
6.8 km
Plážové kúpalisko Bojnice - Prievidza
Kúpanie

Plážové kúpalisko na nachádza na rozhraní Bojníc a Prievidze, je otvorené iba počas letných mesiacov od 9:00 do 19:00.

Na kúpalisku nájdete detský bazén 8x8 m a dva väčš...

Prievidza
7.2 km
Múzeum praveku
Múzeá a história

Podniknite so svojimi ratolesťami výlet do dávneho praveku a objavte jeho tajné zákutia. Originálne Múzeum praveku je situované v centrálnej časti mestečka Bojnice.

Múze...

Bojnice
7.4 km
Mysterium
Adrenalínové atrakcie

Rozlúštite indície? Nájdete správne kľúče? Dostane sa von z uzamknutej miestnosti? Máte na to iba 60 minút!

Mysterium je zábavná logická hra pre širokú skupinu ľudí rôzn...

Bojnice