Kontakt
  • Oravská priehrada - Prístav, Trstená
Popis atrakcie

Spoznávať krásy Oravskej priehrady priamo z jej hladiny. Nechať sa unášať jemnými vlnkami a pozorovať nádhernú prírodnú scenériu navôkol. Tak takýto jedinečný zážitok na Vás čaká ak vstúpite na palubu Lode Orava.

Loď Orava je komfortná a priestranná, naraz pojme až 162 osôb. Užiť si môžete najdlhšiu vyhliadkovú plavbu po Oravskej priehrade. Plavba trvá 1,5 hodiny vrátane prestávky na Slanickom ostrove umenia.

Na palube sa nachádza bufet s občerstvením, toalety a celú plavbu Vám spríjemňuje jemný vietor vo vlasoch a krása Oravskej priehrady s nádherným výhľadom na okolité majestátne hory.

Vyhliadkovú plavbu si je možné zarezervovať aj pre zájazdy, školské výlety ako aj firemné akcie s možnosťou objednania si stravy.

Vyhliadkové plavby po Oravskej priehrade sa konajú v pravidelných 1,5 hodinových intervaloch vždy od 1.mája do 15. októbra. Odplavanie lode je podmienené minimalným počtom 15 dospelých osôb, a preto sa odporúčame telefonicky informovať.

Môže sa Vám hodiť: ubytovanie Trstená
Mapa
Turistická mapa (GPS 49.3845, 19.53715)
Google mapy (navigácia)
Nie sú žiadne komentáre. Môžete pridať komentár alebo nahrať fotografie tejto atrakcie.
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Vyhliadková plavby po Oravskej priehrade

0.5 km
Autokino Orava
Iné atrakcie

Túžite sa preniesť do amerických retro rokov, kedy boli nesmierne populárne tzv. drive-in theatres? Aj na Slovensku vzniklo unikátne autokino v lone prírody, ktoré je zat...

Námestovo - Slanická Osada
2.6 km
Plavba loďou po Oravskej priehrade
Iné atrakcie

Vyhliadková plavba loďou po Oravskej priehrade je jedinečný spôsob ako spoznávať krásy Oravskej priehrady s nádherným výhľadom na okolité hory,.

Loď OG SLANICA premáva p...

Námestovo - Slanická Osada
2.9 km
Slanický ostrov umenia
Iné atrakcie

Slanický ostrov umenia je maličký ostrovček uprostred vodnej nádrže Orava. Ide o pozostatok zaplavenej obce Slanica, ktorá navždy zmizla pod hladinou oravskej priehrady v...

Námestovo - Slanická Osada
3.7 km
Uhlisko - 860 m n.m.
Turistika

Medzi oravskými mestami Trstená a Tvrdošín sa rozprestiera časť pohoria Oravská Magura, ktorej súčasťou je aj vrch Uhlisko.

Táto lokalita láka najmä túrami bez veľkých p...

Trstená
3.8 km
Laser Game a VR Námestovo
Adrenalínové atrakcie

Hľadáte miesto, kde by ste mohli vypustiť paru? Miesto, kde každodennú hektiku strieda oddych, pocit voľnosti a množstvo zábavy? Ak ste blízko Námestova, vydajte sa do zn...

Námestovo
3.8 km
Oravská priehrada
Kúpanie

Vodná nádrž Orava s rozlohou 35 km2, bola vybudovaná na rieke Orava v rokoch 1941 - 1954. Vody nádrže zaplavili 4 obce (Slanica, Osada, Oravské Hámre a Ústie nad Oravou) ...

Námestovo
3.9 km
Rozhľadňa Borová nad Tvrdošínom
Rozhľadne

Ak si chcete užiť krásny výhľad na Oravskú priehradu, Babiu Horu i panorámu Západných Tatier a okolitých vrchov, vybehnite na rozhľadňu Borová nad Tvrdošínom.

Jednoduchá...

Tvrdošín
4.1 km
Ranč u Edyho
Kone, jazdectvo

Ranč u Edyho v Námestove pri Oravskej priehrade ponúka všetko, čo k dokonalému oddychu v prekrásnej prírode potrebujete. Je to ideálne miesto pre všetky vekové kategórie,...

Námestovo