Kontakt
  • Anička, Pod šiancom 5, Sever , Košice
Popis atrakcie

Aj vy ste vždy obdivovali majstrovskú techniku a obratnosť kajakárov či kanoistov a vždy ste si v duchu želali vyskúšať tento populárny a možno aj tak trochu nebezpečný vodný šport?

Ak ste v kanoe alebo kajaku ešte nikdy nesedeli, ale chceli by ste, príďte si ich vyskúšať na krátky kurz na Aničke v Košiciach. Kurz je ideálny pre každého, kto sa chce niečo naučiť, či už ide o úplného začiatočníka alebo pokročilejšieho vodáka. Dokonca je vhodný aj pre deti staršie ako 10 rokov.

Pod vedením skúsených a certifikovaných inštruktorov sa naučíte ako správne pádlovať, ako nastúpiť a vystúpiť z lode a ako bezpečne splaviť rieku. Kurz prebieha hlavne na vode, kde si všetko prakticky vyskúšate.

V prípade záujmu je možné dohodnúť pravidelný tréning na rozvíjanie základných zručností aj malej skupine záujemcov. Takže, ak ste rodinka alebo kolegovia, ktorí sú nadšencami tohto športu, určite neváhajte, rieka Hornád je na Vás už pripravená.

Na kurz je potrebné sa nahlásiť e-mailom alebo telefonicky minimálne 3 dni vopred.

termíny kurzu a cena

ubytovanie Košice
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.75493, 21.25261)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Kurz základov kanoistiky a kajakovania

0.0 km
Splav Hornádu
Iné atrakcie

Nenáročný splav rieky Hornád na kanoe alebo kajaku. Vhodný aj pre začiatočníkov alebo rodiny s deťmi. Na splavoch ste pod dozorom skúsených inštruktorov, ktorí sú certifk...

Košice - Sever
0.0 km
Rafting na Hornáde
Iné atrakcie

Vždy Vás ohurovali šikovné vrtké pohyby raftingovej posádky? Vďaka rieke Hornád sa Váš sen môže stať skutočnosťou. Stačí sa prihlásiť do raftingového kurzu na Hornáde.

A...

Košice - Sever
1.2 km
Kúpalisko Ryba Anička
Kúpanie

Areál kúpaliska sa nachádza v rekreačnej oblasti Anička mesta Košice.

Svojim návštevníkom počas letných mesiacov ponúka 3 bazény - plavecký, rekreačný a detský bazén. Zd...

Košice - Ťahanovce
1.4 km
Košický hrad
Hrady, zámky, kaštiele

Košický hrad je v povedomí nielen obyvateľov Košíc takmer zabudnutou lokalitou. Takmer sa neobjavuje v stredovekých písomných prameňoch, a ak áno sú o ňom iba nepriame zm...

Košice - Kavečany
1.9 km
Košická detská historická železnica
Technické pamiatky

Ponúkame pre všetky zvedavé a dobrodružné typy zaujímavý zážitok:

  • cestu historickým vlakom krásnou prírodou
  • uvidíte najstaršiu parnú mašinku v strednej Európe (Katka)
  • v...
Košice - Juh
3.1 km
Východoslovenské múzeum
Múzeá a história

Jedna z najzaujímavejších zbierkotvorných inštitúcii na Slovensku, Východoslovenské múzeum, ponúka návštevníkom všetkých vekových kategórii jedinečnú možnosť preplávať v...

Košice - Staré Mesto
3.5 km
Escape room Piráti
Iné atrakcie

So svojou družinou sa ocitneš v nebezpečných časoch 18. storočia a budeš riešiť najväčšie záhady Karibiku! Podarí sa ti zlomiť prekliatie Čiernej perly, uniknúť pred diab...

Košice - Staré Mesto
3.7 km
Budova štátneho divadla Košice
Múzeá a história

Mesto Košice je metropolou východného Slovenska. Rovnako ako naše hlavné mesto, aj Košice každoročne lákajú množstvo domácich, ale i zahraničných turistov.

Jedným z hist...

Košice - Staré Mesto