Kontakt
Popis atrakcie

Moderná zábavná aréna sa nachádza v srdci Liptova a je určená pre všetkých priaznivcov adrenalínu a aktívneho oddychu.

Prevádzka ponúka laserovú verziu paintballu - LASER TAG, laserovú prestrelku plnú stratégie, naháňania a skrývania sa, ale hlavne nekonečnej zábavy. Výhodou takejto verzie paintballu je, že sa nezašpiníte a ani neporaníte. Celá hra prebieha v uzavretej a pekne zariadenej aréne.

Druhá atrakcia arény LASER MAZE - laserová pavučina, osloví skôr menších nadšencov, ale je výzvou aj pre o niečo starších účastníkov.

Pri tejto hre sa zahráte na profesionálneho vykrádača trezorov, niečo na štýl akčných filmov Mission Impossible alebo Pasca. Cez pavučinu musíte liezť tak, aby ste jednotlivé lúče neporušili.

Tretou obľúbenou aktivitou v Liptov Laser je tzv. Escape Room, kde Vás zavrú do učiteľského kabinetu. Z neho sa dostanete len vtedy, ak vyriešite niekoľko hádaniek a úloh z viacerých predmetov.

Po poriadnej dávke adrenalínu si určite radi oddýchnete v bare. Načerpáte tu novú energiu, pochutnáte si na rozličných studených nealkoholických nápojoch, čaji či kávičke. K tomu Vám ponúknu aj niečo malé pod zub.

Termín si je potrebné objednať vopred telefonicky alebo e-mailom.

ubytovanie Liptovský Mikuláš - Ondrašová
Mapa
Turistická mapa (GPS 49.09286, 19.59361)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Liptov Lasers

0.0 km
Escape Room
Iné atrakcie

Radi riešite hádanky, hlavolamy a rôzne záhady? Chcete zažiť napätie, poriadnu dávku adrenalínu? Tak potom Escape Room v Liptovskom Mikuláši je pre Vás ako stvorená.

Ško...

Liptovský Mikuláš
0.6 km
Paradox - escape room a virtuálna realita
Iné atrakcie

Život je zábava, paradox a zmena -- tak týmito slovami Vás privítajú v zábavnom centre Paradox v Liptovskom Mikuláši.

Zelená budova zábavného centra Vás už bude lákať z ...

Liptovský Mikuláš - Ondrašová
1.5 km
Galéria ILUSIA
Iné atrakcie

ILUSIA je fascinujúci svet optických klamov, ktoré podkopú dôveru v Tvoje zmysly. Prečítať si noviny na vrchole mrakodrapu, pohladkať slona, prejsť sa krajinou lega alebo...

Liptovský Mikuláš
1.7 km
Krytá plaváreň Liptovský Mikuláš
Kúpanie

Radosť z plávania sa nemusí končiť posledným prázdninovým mesiacom. Rekreačné plávanie si môžete užívať aj počas zimných mesiacov a byť tak kondične pripravení na nasledu...

Liptovský Mikuláš
1.8 km
Zoo Kontakt
Zoológia a botanika

Jedinečná kontaktná ZOO, kde sa vy a vaše deti môžu so zvieratkami zoznámiť úplne zblízka, sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, priamo pri obľúbenej Tatralandii.

V kontakt...

Liptovský Mikuláš
2.2 km
Giganti doby ľadovej v Tatrapolise
Múzeá a história

Príďte sa pozrieť ako v skutočnosti vyzerali Manny, Sid či Diego z Doby ľadovej! Vďaka výstave sa môžte spolu s nami vrátiť späť o 10 tisíc rokov a spoznať vtedajších naj...

Liptovský Mikuláš
2.3 km
AquaPark Tatralandia
Kúpanie

Aquapark Tatralandia je jeden z najväčších areálov vodnej zábavy v Strednej Európe. Vďaka zdroju termálnej minerálnej vody je návštevníkom k dispozícii počas celého roka....

Liptovský Mikuláš
3.8 km
Vyhliadková plavba na lodi Fatima
Iné atrakcie

Voda, hlboká, silná a podmanivá, ktorá vás bude objímať všade navôkol a vy sa budete plaviť v ústrety jej krás.

Zažite dobrodružstvo plavbou na skutočnej, veľkej lodi v ...

Liptovský Trnovec