Popis atrakcie

Kúpanie pod holým nebom v srdci pekne upravenej prírodnej scenérie -- to všetko ponúka letné kúpalisko vo Vrútkach. Vrútocké kúpalisko je jedným z najobľúbenejších turčianskych letných kúpalísk.

V menšom, ale zrekonštruovanom areáli sa nachádzajú 3 bazény. Jeden väčší plavecký, menší bazén pre deti do 12 rokov a bazénik pre tie najmenšie detičky. Voda v bazénoch je priezračná, čistá a príjemne osviežujúca.

Bohaté trávnaté plochy areálu a neďaleké ihrisko sa dajú využiť na futbal, volejbal či streetball. Menšie deti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku s preliezkami a rodičia si tak môžu plnými dúškami vychutnávať rodinnú atmosféru, božský pokoj a hrejivé slnečné lúče.

Návštevníkom sú k dispozícií 2 bufety s občerstvením, kde si môžete vychutnať tradičné zemiakové placky, hot dog, langoše, vyprážaný syr či varenú kukuricu. Smäd zaženiete dobrým pivkom alebo inými chladenými nápojmi.

ubytovanie Vrútky
Mapa
Turistická mapa (GPS 49.1118, 18.91431)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Kúpalisko Vrútky

2.2 km
Hasičské múzeum
Múzeá a história

Dobrovoľné hasičské zbory patria medzi najstaršie záujmové organizácie v SR bez ohľadu na vierovyznanie, národnostnú a politickú príslušnosť.

Aj v súčasnosti majú zastú...

Martin
3.7 km
Virtuálna realita Vsvet
Iné atrakcie

U nás môžeš zažiť dobrodružstvo, adrenalín, vzrušenie, strach, relax a hlavne zábavu. Ponúkame ti množstvo virtuálnych zážitkov a hier (relaxačné, bojové, náučné, akčné, ...

Martin
4.7 km
Plaváreň Sunny
Kúpanie

Historické centrum Turca, mesto Martin, ako väčšina okresných miest, aj ono sa môže pochváliť krytou plavárňou.

Plaváreň je v prevádzke počas celého roka a tak Martinčan...

Martin
4.8 km
Kľačianska Magura
Turistika

Kľačianska Magura je v Turci vyhľadávanou lokalitou aj rekreačných turistov a výletníkov. Ide o vrch v Krivánskej časti Malej Fatre, ktorého vrchol však nie je turistický...

Turčianske Kľačany
5.3 km
Detský Zábavný Park - Pizza Pub OREA
Iné atrakcie

Otvorili sme v našom areáli Pizza Pubu OREA najväčší detský zábavný park v regióne Martin. Je zameraný pre deti vo veku od 1,5 do 14 rokov.

V parku môžte nájsť napr. 1 s...

Sučany
5.5 km
Escape room Banková lúpež
Iné atrakcie

Zažite neopakovateľný zážitok v únikovej miestnosti, kde budete vy ako hlavní aktéri lúpeže v banke. Dej hry Vás vtiahne a vy budete mať možnosť na vlastnej koži pocítiť ...

Martin
5.5 km
Halloween Escape Room
Iné atrakcie

Halloween Escape Room je hororovo ladená úniková hra, v ktorej je vašou úlohou zachrániť si dušu a dostať sa von z uzamknutej miestnosti. V časovom limite 60 minút hra pr...

Martin
6.1 km
Ferrata HZS - Martinské hole
Turistika

Martinské hole -- to nie je len dobrá lyžovačka, ale i dobrodružná turistika. Turistická trasa na Martinské hole je považovaná za jednu z najstarších na Slovensku.

Nedáv...

Martin