Kontakt
  • Športová ulica, Lučenec
Popis atrakcie

Mestské kúpalisko v Lučenci je medzi miestnymi, aj napriek väčším okolitým strediskám, veľmi obľúbeným a vyhľadávaným letným kúpaliskom s príjemnou atmosférou a pekným prostredím.

Letné umelé kúpalisko v Lučenci sa nachádza na Športovej ulici za futbalovým štadiónom. Slúži na športovo--plavecké a relaxačné účely. Prevádzka kúpaliska je iba v letnej sezóne.

K dispozícií sú dva bazény. Neplavecký / rekreačný bazén o rozmeroch 25m x 12,5m a hĺbkou 1,3m, je určený na rekreačné účely. Druhý, detský bazén má hĺbku 0,4m a je určený pre deti do 6 rokov. Voda v bazénoch je vyhrievaná slnečnými kolektormi a ponúka to pravé letné osvieženie.

Okolie bazénov je zatrávnené a slúži rovnako na oddych a slnenie, ako aj na menšie športové aktivity. Oveľa väčšie športové vyžitie však pre návštevníkov ponúka plážové volejbalové ihrisko, minifutbalové ihrisko, speed bedminton či stolný tenis.

Pre detičky je pripravený skákací hrad, detské ihrisko so šmykľavkou, preliazkami a hojdačkami.

O plné žalúdky sa starajú 3 bufetové zariadenia ponúkajúce posedenie a tradičné kúpaliskové pochúťky a chladené nápoje či zmrzlinu.

Vo vyhradených dňoch organizuje letné kúpalisko aj nočné plávanie.

Môže sa Vám hodiť: ubytovanie Lučenec
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.3275, 19.64155)
Google mapy (navigácia)
Nie sú žiadne komentáre. Môžete pridať komentár alebo nahrať fotografie tejto atrakcie.
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Mestské kúpalisko v Lučenci

1.9 km
Synagóga v Lučenci
Iné atrakcie

Jednou z najočarujúcejších architektonických stavieb v Lučenci, ktoré dýchajú históriou je budova neologickej synagógy postavenej v secesnom štýle. Synagóga je dielom maď...

Lučenec
6.1 km
Termálne kúpalisko Novolandia
Kúpanie

Termálne kúpalisko Novolandia sa nachádza v obci Rapovce, 7 km od okresného mesta Lučenec. Termálna voda tu má jedinečné zloženie podobné morskej vode - je slaná, mierne ...

Rapovce
10.3 km
Tatárske pivnice
Iné atrakcie

Dedinka Ľuboreč oplýva mnohými zaujímavosťami, pamiatkami a historickými artefaktmi. V lese za dedinkou je tajomné, prastaré miesto, ktoré sa stalo miestnou atrakciou. Id...

Ľuboreč
12.6 km
Farma Julova dolina
Kone, jazdectvo

Tradičná rodinná farma na juhu Slovenska je situovaná do krásneho prostredia Julovej doliny. Nachádza sa pri dedinke Pleš. Areál je rozľahlí a ponúka až 5 hektárov pastvi...

Pleš
13.3 km
Lysec - 716 m n. m.
Turistika

Nevysoký vrch Lysec v chotári obce Ľuboreč je vyhasnutou sopkou a patrí k turisticky atraktívnejším lokalitám pohoria Ostrôžky. Okrem peknej prírody a výhľadom na roztrús...

Ľuboreč
13.3 km
Jazdenie na koňoch Ružiná
Kone, jazdectvo

Agroturistické zariadenie rodinného charakteru v Ružinej je skvelým miestom pre rodiny s deťmi, ale i ľudí, ktorí milujú kone, prírody a hlavne pokoj a ticho.

Areál sa r...

Ružiná
14.3 km
Priehrada Ružiná
Kúpanie

Jednou z mnohých vodný nádrží, ktoré na Slovensku máme, je aj vodná nádrž Ružiná nachádzajúca sa v košatom náručí lesov Lučenskej kotliny.

Vodná nádrž Ružiná je pomenova...

Ružiná
14.6 km
Aquatermal Strehová
Kúpanie

Celoročný relax a zábavu ponúka termálne kúpalisko Aquatermal Strehová. Kúpalisko sa nachádza v malebnej a turistami vyhľadávanej obci Dolná Strehová, na juhu Slovenska.

...
Dolná Strehová