Kontakt
  • Promenádna 3221/20, Veľký Meder
Popis atrakcie

Vskutku krásny, rozľahlý a moderný komplex Thermal Corvinus, ponúka termálne kúpalisko, rekreačný wellnes, ako aj ten pravý adrenalín v krvi nejedeného návštevníka. Nájdete ho blízko maďarských hraníc, v meste Veľký Meder. Komplex je obkolesený veľkým a hustým lesoparkom.

Každý návštevník, či už je to dospelý, senior, mladý alebo dieťa, si tu príde na svoje. Termálne kúpalisko ponúka viacero krytých a vonkajších bazénov.

V sezóne je pre všetkých prístupných 9 bazénov s množstvom vodných atrakcií, hracích elementov a termálnou vodou, ktorá je známa svojimi blahodarnými účinkami na na chrbticu, pohybové ústrojenstvo a svalstvo. Teplota vody v bazénoch sa pohybuje v rozpätí 26 - 38 stupňov°C.

Vo wellness časti krytého komplexe kúpaliska si môžete dopriať aj perličkový kúpeľ, zájsť na masáž, do saunového sveta, bisolária, podstúpiť bioptron liečbu či magnetoterapiu Bemer. Dámy sa určite potešia kozmetickému salónu s množstvom služieb, ktoré vás budú hýčkať.

Počas sezóny sú vo vonkajšej časti areálu k dispozícií reštaurácie a bufety so širokým výberom jedál a nápojov. Vo vnútornej časti sa nachádza samoobslužná reštaurácia.

Na návštevníkov tu čaká pestrý program aj v podobe rôznorodých športových aktivít. Zacvičiť si môžete aquaaerobic, vyskúšať môžete aj vybavenosť a kvalitu športových ihrísk, či tenisových kurtov.

Pre najmenších drobcov, ako aj väčšie deti sú prichystané moderné a nové detské ihriská, ostrov drobčekov s množstvom atrakcií, vďaka čomu deti zažijú prietrž nekončiacej zábavy a odnesú si z pobytu mnoho zážitkov.

ubytovanie Veľký Meder
Mapa
Turistická mapa (GPS 47.84706, 17.75888)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Thermal Corvinus

12.8 km
Chránený areál Dropie
Zoológia a botanika

Na juhu Slovenska, medzi obcami Kameničná, Zemianska Olča a Čalovec, sa nachádza jedinečné územie Dropie. Je to prostredie tzv. kultúrnej stepi, ktorá sa stala hlavným zi...

Zemianska Olča
14.7 km
Termálne kúpalisko Topoľníky
Kúpanie

Termálne kúpalisko Topoľníky sa nachádza v krásnom prostredí pri ramene Malého Dunaja a patrí k vyhľadávaným miestam Žitného ostrova.

Návštevníkom sú tu k dispozícii tri...

Topoľníky
19.0 km
Thermalpark Dunajská Streda
Kúpanie

Thermalpark v Dunajskej Strede je obľúbeným rekreačným strediskom Žitného ostrova. V ponuke je 10 interiérových a exteriérových bazénov s mineralizovanou liečivou a termá...

Dunajská Streda
19.9 km
Lodný mlyn
Technické pamiatky

Národná kultúrna pamiatka plávajúci vodný mlyn v Kolárove je jedinečná technická pamiatka svojho druhu na Slovensku. Zakotvený je v prírodnom areáli na mŕtvom ramene Duna...

Kolárovo
21.4 km
Czajlik ranch
Kone, jazdectvo

Miesto pre oddych i zábavu ponúka všetkým nadšencom a milovníkom jazdenia na koni ranč Cajlzik v malebnom prostredí Klátovského ramen a medzi mestami Galanta a Dunajská S...

Dunajský Klátov
28.2 km
Krytá plaváreň Komárno
Kúpanie

Mestská plaváreň sa nachádza neďaleko centra mesta Komárno a je otvorená počas celého roka, čo určite poteší nejedného vášnivého plavca.

Svojim návštevníkom ponúka veľký...

Komárno
29.5 km
Nádvorie Európy
Iné atrakcie

Nemusíte vycestovať za hranice, aby ste mohli spoznávať Európu. Malý kúsok z nej máme aj na Slovensku. Európske námestie v Komárne je európsky architektonický unikát, kto...

Komárno
29.9 km
Termálne kúpalisko Komárno
Kúpanie

Kúpalisko sa nachádza na okraji mesta Komárno a využíva termálnu vodu, ktorá je prospešná k liečbe reumatických a kĺbových ochorení.

Areál zahŕňa vonkajšiu časť s letnou...

Komárno