Kontakt
  • Maďarovská 4, Santovka
Popis atrakcie

Santovka wellness je termálne kúpalisko nachádzajúce sa v malebnej obci rovnomenného názvu. Kúpalisko je vybudované v prekrásnom prírodnom prostredí, obklopené bohatou faunou a flórou.

Voda v bazénoch je geotermálneho pôvodu a má mimoriadne priaznivé účinky na reumatické ochorenia a srdcovo-cievny systém.

Počas letnej sezóny, zvyčajne od mája do septembra, sú v prevádzke vonkajšie bazény. Návštevníci si môžu vychutnávať letnú pohodu v piatich bazénoch. Najatraktívnejšie sú určite sedavé travertínové bazéniky v štýle tureckých pamukkale a masážne travertínové vodopády a trysky, ktoré vám vymasírujú telo a prekrvia pokožku.

Do všetkých bazénov je napúšťaná geotermálna voda s teplotou 27°C, ktorá je v pravidelných intervaloch vymieňaná, čo zaručuje jej maximálnu čerstvosť a čistotu.

Súčasťou areálu je aj Petit hotel Santé, kde nájdete reštauráciu s chutným jedlom a špecialitami grilovanými priamo pred Vašimi očami. Všetky dobroty si môžete vychutnať na letnej terase.

Wellness centrum v areáli poskytuje celoročne prístupný krytý relaxačný bazén s teplotou vody 28-30°C.

Vychutnať si môžete aj horúce vaňové kúpele, voda v nich je vyhrievaná na Vami určenú teplotu. Dokonalý relax Vám navodia aj kryštalické, vonné, špeciálne soli, ktoré sú do kúpeľa pridávané.

Priestory telocvične sú vyhradené na cvičenie jogy a thajské masáže. V prípade záujmu sa tu pod vedením skúsenej školiteľky konajú aj relaxačné dni.

Môže sa Vám hodiť ponuka na Hauzi: ubytovanie Santovka
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.15414, 18.77111)
Google mapy (navigácia)
Nie sú žiadne komentáre. Môžete pridať komentár alebo nahrať fotografie tejto atrakcie.
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Kúpele a wellness v Santovke

0.4 km
Travertínová kopa Santovka
Iné atrakcie

Obec Santovka, ako už z jej názvu môžete tušiť, je široko -- ďaleko známa hlavne svojimi minerálnymi prameňmi, rekreáciou a kúpeľmi. Práve minerálne pramene majú za násle...

Santovka
3.8 km
Ochutnívka vína v historickej jaskynnej pivnici
Iné atrakcie

Zažite jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru čarovnej vínnej pivnice ručne tesanej v tufovej skale a krásneho prostredia vsadeného do prírodnej scenérie skál a divokej prí...

Hontianske Moravce
7.2 km
Skalné obydlia
Múzeá a história

Skalné obydlia v Brhlovciach sú slovenským unikátom a vzácnym klenotom, o ktorom tuší len málo ľudí. Ide o komplex skalných obydlí vytesaných do tufu.

V minulosti tieto ...

Brhlovce
zľava
7.7 km
Wellness pobyt s plnou penziou v hoteli Flóra
Iné atrakcie

Trápia vás bolesti chrbta, krížov či iné problémy? Potrebujete si oddýchnuť a dopriať si wellness pobyt v príjemnom tichom prostredí? Užite si relax spojený s rehalibitác...

Dudince
7.9 km
Kúpalisko Dudinka
Kúpanie

K letu neodmysliteľne patrí voda, plávania, kúpanie, slnenie a relax. Takúto pravú letnú pohodu nájdete na termálnom kúpalisku Dudinka v kúpeľnom meste Dudince.

Kúpalisk...

Dudince
7.9 km
Dudinské travertíny
Iné atrakcie

Slovensko je bohatou krajinou na prírodné unikáty. Jedným z nich sú aj Dudinské travertíny. Predstavujú chránený prírodný útvar, ktorý sa nachádza v parku v kúpeľnom areá...

Dudince
8.1 km
Kúpele Dudince - Wellnea
Kúpanie

Ak si potrebujete oddýchnuť, načerpať nové sily a zároveň chcete spraviť aj niečo prospešné pre svoje zdravie, navštívte kúpeľné mesto Dudince.

Kúpeľná liečba v kúpeľoch...

Dudince
zľava
8.4 km
Kúpeľný pobyt v liečebnom ústave Diamant
Iné atrakcie

Darujte sebe alebo svojim rodičom či starým rodičom jedinečný darček, ktorý Vás nielen poteší, ale Vám aj prospeje. V Kúpeľnom dome Diamant si oddýchnete a načerpáte duše...

Dudince