Kontakt
  • Maďarovská 4, Santovka
Popis atrakcie

Santovka wellness je termálne kúpalisko nachádzajúce sa v malebnej obci rovnomenného názvu. Kúpalisko je vybudované v prekrásnom prírodnom prostredí, obklopené bohatou faunou a flórou.

Voda v bazénoch je geotermálneho pôvodu a má mimoriadne priaznivé účinky na reumatické ochorenia a srdcovo-cievny systém.

Počas letnej sezóny, zvyčajne od mája do septembra, sú v prevádzke vonkajšie bazény. Návštevníci si môžu vychutnávať letnú pohodu v piatich bazénoch. Najatraktívnejšie sú určite sedavé travertínové bazéniky v štýle tureckých pamukkale a masážne travertínové vodopády a trysky, ktoré vám vymasírujú telo a prekrvia pokožku.

Do všetkých bazénov je napúšťaná geotermálna voda s teplotou 27°C, ktorá je v pravidelných intervaloch vymieňaná, čo zaručuje jej maximálnu čerstvosť a čistotu.

Súčasťou areálu je aj Petit hotel Santé, kde nájdete reštauráciu s chutným jedlom a špecialitami grilovanými priamo pred Vašimi očami. Všetky dobroty si môžete vychutnať na letnej terase.

Wellness centrum v areáli poskytuje celoročne prístupný krytý relaxačný bazén s teplotou vody 28-30°C.

Vychutnať si môžete aj horúce vaňové kúpele, voda v nich je vyhrievaná na Vami určenú teplotu. Dokonalý relax Vám navodia aj kryštalické, vonné, špeciálne soli, ktoré sú do kúpeľa pridávané.

Priestory telocvične sú vyhradené na cvičenie jogy a thajské masáže. V prípade záujmu sa tu pod vedením skúsenej školiteľky konajú aj relaxačné dni.

ubytovanie Santovka
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.15414, 18.77111)
Google mapy (navigácia)
Nie sú žiadne komentáre. Môžete pridať komentár alebo nahrať fotografie tejto atrakcie.
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Kúpele a wellness v Santovke

0.4 km
Travertínová kopa Santovka
Iné atrakcie

Obec Santovka, ako už z jej názvu môžete tušiť, je široko -- ďaleko známa hlavne svojimi minerálnymi prameňmi, rekreáciou a kúpeľmi. Práve minerálne pramene majú za násle...

Santovka
3.8 km
Ochutnívka vína v historickej jaskynnej pivnici
Iné atrakcie

Zažite jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru čarovnej vínnej pivnice ručne tesanej v tufovej skale a krásneho prostredia vsadeného do prírodnej scenérie skál a divokej prí...

Hontianske Moravce
7.2 km
Skalné obydlia
Múzeá a história

Skalné obydlia v Brhlovciach sú slovenským unikátom a vzácnym klenotom, o ktorom tuší len málo ľudí. Ide o komplex skalných obydlí vytesaných do tufu.

V minulosti tieto ...

Brhlovce
7.9 km
Dudinské travertíny
Iné atrakcie

Slovensko je bohatou krajinou na prírodné unikáty. Jedným z nich sú aj Dudinské travertíny. Predstavujú chránený prírodný útvar, ktorý sa nachádza v parku v kúpeľnom areá...

Dudince
7.9 km
Kúpalisko Dudinka
Kúpanie

K letu neodmysliteľne patrí voda, plávania, kúpanie, slnenie a relax. Takúto pravú letnú pohodu nájdete na termálnom kúpalisku Dudinka v kúpeľnom meste Dudince.

Kúpalisk...

Dudince
8.1 km
Kúpele Dudince - Wellnea
Kúpanie

Ak si potrebujete oddýchnuť, načerpať nové sily a zároveň chcete spraviť aj niečo prospešné pre svoje zdravie, navštívte kúpeľné mesto Dudince.

Kúpeľná liečba v kúpeľoch...

Dudince
9.0 km
Kúpalisko Margita - Ilona
Kúpanie

Rekreačný areál Margita - Ilona, ktorý sa nachádza 6 km od centra Levíc v mestskej časti Kalinčiakovo, je najvyhľadávanejším a zároveň najväčším centrom turistického ruch...

Levice
9.8 km
Románsky kostol v Kalinčiakove
Sakrálne pamätihodnosti

Románsky kostol v Kalinčiakove je považovaný za jeden z tých najkrajších na Slovensku. Starobylý kostolík pochádza z polovice 12. storočia a púta pozornosť nielen turisto...

Levice