Kontakt
  • GPS: 48.1669, 18.87511
Popis atrakcie

K letu neodmysliteľne patrí voda, plávania, kúpanie, slnenie a relax. Takúto pravú letnú pohodu nájdete na termálnom kúpalisku Dudinka v kúpeľnom meste Dudince.

Kúpalisko sa nachádza 300 metrov od kúpeľných domov a poskytne vám nielen vodnú zábavu, ale pomôže aj vášmu zdraviu, vďaka liečivej minerálne vode.

Dudinka je skôr rodinnejšie kúpalisko, no i tak tu nájdete až 4 bazény - rekreačný bazén, bazén s vodnými atrakciami, detský bazén a minerálny bazén s dudinskou liečivou vodou.

Minerálny bazén je sedacím typom bazéna, takže sa v ňom nepláva. Je vhodný pre tých, ktorí si chcú preliečiť kĺby, kosti či vysoký tlak. Nie je vhodný pre deti do 15 rokov.

K vodným atrakciám na kúpalisku patri tobogan, šmýkačka, divoká voda a trysky. Radosť z nich budú mať najmä deti, ale tiež i rodičia, pretože je ich možné využiť bezplatne.

V areáli sa nachádza aj niekoľko stánkov a bufetov s chutným občerstvením a vynikajúcimi nápojmi.

Na kúpaliska vám určite nehrozí ani žiadna nuda. Okrem slnenia sa na ležadlách či plávania, si môžete zahrať aj plážový volejbal či maxi šachy.

Deti sa do sýta vyhrajú v pieskovisku, na preliezačkách, hojdačkách a šmýkačke. Navyše počas júla a augusta sa vám o program postarajú aj animátori.

Zhruba 150 m od kúpaliska sa nachádza priestranné a monitorované parkovisko s bezplatným parkovaním.

ubytovanie Dudince
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.1669, 18.87511)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Kúpalisko Dudinka

0.0 km
Dudinské travertíny
Iné atrakcie

Slovensko je bohatou krajinou na prírodné unikáty. Jedným z nich sú aj Dudinské travertíny. Predstavujú chránený prírodný útvar, ktorý sa nachádza v parku v kúpeľnom areá...

Dudince
0.2 km
Kúpele Dudince - Wellnea
Kúpanie

Ak si potrebujete oddýchnuť, načerpať nové sily a zároveň chcete spraviť aj niečo prospešné pre svoje zdravie, navštívte kúpeľné mesto Dudince.

Kúpeľná liečba v kúpeľoch...

Dudince
5.0 km
Ochutnívka vína v historickej jaskynnej pivnici
Iné atrakcie

Zažite jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru čarovnej vínnej pivnice ručne tesanej v tufovej skale a krásneho prostredia vsadeného do prírodnej scenérie skál a divokej prí...

Hontianske Moravce
7.9 km
Kúpele a wellness v Santovke
Kúpanie

Santovka wellness je termálne kúpalisko nachádzajúce sa v malebnej obci rovnomenného názvu. Kúpalisko je vybudované v prekrásnom prírodnom prostredí, obklopené bohatou fa...

Santovka
8.1 km
Travertínová kopa Santovka
Iné atrakcie

Obec Santovka, ako už z jej názvu môžete tušiť, je široko -- ďaleko známa hlavne svojimi minerálnymi prameňmi, rekreáciou a kúpeľmi. Práve minerálne pramene majú za násle...

Santovka
11.5 km
Skalné obydlia
Múzeá a história

Skalné obydlia v Brhlovciach sú slovenským unikátom a vzácnym klenotom, o ktorom tuší len málo ľudí. Ide o komplex skalných obydlí vytesaných do tufu.

V minulosti tieto ...

Brhlovce
13.2 km
Pamiatková rezervácia Sebechleby
Múzeá a história

V prekrásnej a pokojnej lokalite na okraji Štiavnických vrchov leží vinohradnícka osada zapísaná do zoznamu Pamiatkových rezervácií ľudovej architektúry na Slovensku.

V...

Sebechleby
15.8 km
Pivnice v Hrušove
Technické pamiatky

Obec Hrušov leží na juhu Banskobystrického kraja, v západnej časti okresu Veľký Krtíš. Hrušov si zachováva svojrázny charakter s tradičnými ľudovými prvkami.

Pre návšte...

Hrušov