Kontakt
Popis atrakcie

Kúpalisko Bretka sa nachádza v obci Gemerská Panica a jeho tiché a prírodou obklopené prostredie je ideálnym miestom na relax.

V ponuke kúpaliska sú dva bazény, jeden pre plavcov a druhý, obohatený aj o šmykľavku, je určený pre deti. Voda v bazénoch má minerálne vlastnosti, je priezračná a čistá.

Areál kúpaliska je plný zelene a dýcha skôr rodinnou atmosférou, a teda tu nenájdete príliš preplnené bazény. To je len jedna z množstva výhod, ktoré toto kúpalisko ponúka a ktorá Vám zaručí dokonalý oddych od každodenného rýchleho životného štýlu.

Na oddych a slnenie slúži trávnatá plocha, lavičky umiestnené hneď vedľa bazénov alebo si môžete vypožičať ležadlá. Pre deti je to spravené aj ihrisko s hojdačkami a preliezkami.

Nechýba tu ani občerstvovacie zariadenie a v prípade záujmu, je tu aj možnosť ubytovania sa v chalupe z 18. storočia, ktorá je zároveň aj skanzemom a včelárskym múzeum.

ubytovanie okres Rožňava
Mapa
Turistická mapa (GPS 48.48938, 20.34101)
Google mapy (navigácia)
Ubytovanie
Booking.com

Najbližšie tipy na výlet v okolí Kúpalisko Bretka

0.7 km
Prielom Muráňa
Turistika

V juhovýchodnej časti Licinskej pahorkatiny sa nachádza prírodná pamiatka Prielom Muráňa. Je to chránené územie už od roku 1980 a predmetom jej ochrany je tok rieky Muráň...

Bretka
1.0 km
Náučný chodník Prielom Muráňa
Turistika

V juhovýchodnej časti Licinskej pahorkatiny sa nachádza prírodná pamiatka Prielom Muráňa. V tejto lokalite je rieka Muráň obkolesená tesným kaňonovitým údolím v dĺžke 3,5...

Bretka
6.3 km
Kúpalisko Gemerská Hôrka
Kúpanie

Letné kúpalisko nachádzajúce sa v obci Gemerská Hôrka je obľúbenou oddychovou a rekreačnou zónou nielen pre miestnych aj pre ľudí zo širokého okolia.

V prevádzke je len ...

Gemerská Hôrka
9.6 km
Jaskyňa Domica
Jaskyne

Ak zatúžite po malom výlete, ktorý si užijú nielen dospelý, ale i deti, vyberte sa spoznávať rozprávkové tajomno najväčšej slovenskej jaskyne Domica. Jaskyňa Domica sa na...

Kečovo
9.8 km
Plážové kúpalisko Tornaľa
Kúpanie

Letné plážové kúpalisko v Tornali je vyhľadávaným miestom slovenských aj zahraničných turistov. Nachádza sa v príjemnej rekreačnej oblasti ideálnej na ten pravý relax upr...

Tornaľa
10.8 km
Kečovské škrapy
Turistika

Planiny Slovenského krasu, presnejšie nad obcou Kečovo, na západnom svahu vrchu Maliník a Čertova diera sú posiate povrchovými krasovými útvarmi, nazývané tiež škrapy.

K...

Kečovo
12.5 km
Gombasecká jaskyňa
Jaskyne

Gombasecká jaskyňa patrí medzi najvýznamnejšie jaskyne národného parku Slovenský kras. Býva označovaná aj ako rozprávková. Príroda dala kvapľom, rôzne bizarné tvary a pod...

Slavec
12.8 km
Biela vyvieračka
Iné atrakcie

Silická planina ukrýva nádhernú krasovú vyvieračku, známu tiež ako Biela vyvieračka. A niet sa čomu čudovať, lokalita je súčasťou národného parku Slovenský kras.

Biela v...

Slavec